Ned Haber / Güncel / Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı..işte detaylar

Mansur Yavaş duyurdu: O şahıs 6 ay hapis cezası aldı..işte detaylar

2020 Ağustos ayında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yasamsal medya paylaşımıyla kendisinden aşure istek eden Büşra hemşire ve çalışma arkadaşlarına aşure yolladı.

HAKARETLER YAĞDIRDI

Başkan Yavaş’ın, Büşra hemşire ile var olan karşılıklı mesajlarını paylaşmasının derhal peşinden Kaan Altınok adli tek kullanıcı, Büşra hemşireye tehdit ve perişan laf yağdırdı.

Bu yazışma üstüne paylaşımını silmek zorunda var olan Büşra hemşire, kullanıcı ismini da değiştirdi.

YAVAŞ DUYURDU: 6 AY HAPİS CEZASI ALDI

Yaşanan olayı mahkemeye taşıyan Mansur Yavaş, bu erken tertemiz tek paylaşımda bulundu. Şahsın 6 ay indirimsiz karar aldığını duyuran Yavaş, şu ifadeleri kullandı;

“Sadece bizden aşure istediği amaciyla tehdit edilmişti Büşra hemşiremiz. Kadınlara saldırılar normalleşmesin diye dava açtık, kişi 6 ay indirimsiz ertelemesiz mapus cezası aldı. Hukukçu kimliğimle de belirtmek isterim ki Katiyen mücadeleden vazgeçmeyin, her vakit yanınızdayım.”

Kontrol Edin

Çocuğu taciz ettiği iddia edilen şahsa meydan dayağı..işte detaylar

İstanbul Çekmeköy’de bir çocuğu taciz ettiği iddia edilen şahıs, bölge sakinleri tarafından yakalanarak darp edildi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin vatandaşların elinden kurtardığı şahıs gözaltına alındı.