Ned Haber / Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Şahin

Editörler Ahmet Şahin – Hülya Şahin

Night Shift Editor / Gece Vardiyası Editörü Muhammed Özman

Advertise / Reklam Nedhaber.com

ALTYAPI ve TEMA / Erişim Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı: Wordpress – Sahifa

Hosting: Güzel Hosting

Ned Haber İletişim Adres: Silivri / İstanbul / Türkiye

E-mail: tanitimweb@hotmail.com

Yayın İlkeleri

Ned Haber tarafsız, bağımsız, ilkeli ve tutarlı bir yayın politikası izler. Kişi hak ve özgürlüklerine saygıyı esas alır. İnsanların gizli kalması gereken özel hayatına dair bilgilere karşı hassastır. Doğru haber vermeyi esas alır, ancak buna rağmen haberlerinde düzeltilmesi gereken yer varsa gerekli düzeltmeleri yapar, cevap hakkına saygılıdır. Ned Haber tüm kesimlere karşı önyargısız bir bakış açısına sahiptir. Güvenilir bir haber kaynağı olmaya özen gösterir.

Gizlilik ve Güvenlik / Privacy Policy

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir.
Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3. kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3. kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.
Kullanıcı Verileri Ned Haber, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiçbir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir. Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.
Gizlilik politikası detaylarına https://www.nedhaber.com/gizlilik-politikasi linkinden ulaşabilirsiniz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Nedhaber.com. However, sometimes the Nedhaber.com uses third parties to process your information. Nedhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Nedhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Nedhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Nedhaber.com and its services. When you use Nedhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Nedhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.