Ned Haber / Advertorial / Yurtdışına Mobilya Gönderimi Çamoluk ile Artık Çok Daha Kolay

Yurtdışına Mobilya Gönderimi Çamoluk ile Artık Çok Daha Kolay

Yurtdışına mobilya gönderimi denildiğinde ilk akla gelen isim Çamoluk Home, köklü mobilya firmaları içerisinde bulunuyor.

Firma hakkında kısa bir bilgi verecek olursak; mobilya sektörü içerisinde prestijli bir marka olma hayali ile 1979 yılında yola çıkmış ve başarılı şekilde kurulmuş olan Çamoluk Mobilya İnş. San. ve Tic. Ltd.  Şti. yapmış olduğu yatırım, uyguladığı başarılı stratejiler, yurt dışına mobilya ihracatı, yurtdışına mobilya satışı gibi başarılı uygulamalarından dolayı alanın da hatırı sayılı firmalar içerisine giriyor.

Çamoluk Home Ürettiği Mobilyalar ile Yurtdışında da Adından Söz Ettiriyor

 

Dünden bugüne kendinden söz ettirmeyi başaran ve yaklaşık olarak 43 senedir vermiş olduğu mobilya hizmeti ile Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz şekilde teslimat kurulum sağlıyor. Ayrıca yurtdışına mobilya gönderen firmalar dendiğinde birinciliği kimseye kaptırmıyor. Yurtdışına mobilya satışı ve sevkiyatı da sağlıyor. Yalnızca ürün gönderim şartları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebiliyor. Alınan ürünlere göre de kargo fiyat ücretlendirmesi yapılıyor.

Üstelik aklınıza takılan her konuyla ilgili de yardımcı olabilmek adına bir müşteri hizmeti hattı oluşturulmuş. +90 541 327 19 35 numaralı hat üzerinden ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Yurtdışına mobilya satışı yapmakta olan bu firma toplamda 20 ülkeye hizmet veriyor. Bunlara örnek verecek olursak; Almanya, Belçika, Hollanda, İngiltere, Kanada ve benzeri birçok ülkeye mobilya hizmeti veriyor.

Çamoluk Geniş Ürün Yelpazesi ile de Tüm Gözleri Üzerine Topluyor

Oldukça yenilikçi bir üretici firma olan Çamoluk Home müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunuyor. Başlıca ürün çeşitliliğinden bahsedecek olursak; yemek odası takımı bölümünde müşterilerine 3 başlık şeklinde seçenekler sunuyor. Bunlar;

  • Modern yemek odası takımları
  • Ekonomik yemek odası takımları
  • Country yemek odası takımları şeklinde.

Üstelik takım değil de yalnızca masaya ya da konsola ihtiyacım var diyorsanız da bunları ayrı ayrı temin edebilirsiniz.

Yatak odası bölümüne geldiğimizde de aynı şekilde kullanıcılara 3 başlık halinde seçenek sunmaya devam ediyor. Bunlar yine; modern, ekonomik ve country yatak odaları şeklinde. Fiyat aralıkları ise 15.000 TL ile 50.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Beğenmiş olduğunuz bir takımın istediğiniz rengi ya da ölçüleri sizlere uymuyor diye üzülmeyin. Beğendiğiniz her bir ürünü istediğiniz renkte, ölçüde ve istediğiniz malzeme ile yeni baştan tasarlayabilirsiniz, firma bu konuda da siz değerli kullanıcılarına öncülük ediyor. Salon takımları bölümünde de seçenekler oldukça fazlalık gösteriyor. Köşe takımları, koltuk takımları, 3’lü koltuk, 2’li koltuk, tekli koltuklar ve 3’lü yataklı seçeneğiyle birlikte sunuluyor.

Başlıca yemek takımı, salon takımı ve yatak odası takımlarının dışında oldukça zarif ve ekonomik olan düğün paketleri, TV üniteleri, genç, çocuk odası takımları, dekorasyon sevenler içinde orta sehpalar, zigon sehpalar, sandalyeler, berjerler, puflar, tablolar ve dekoratif duvar saatleri seçeneklerinin arasında bulunuyor.

Mobilya Sektöründe Çığır Açan Çamoluk Yurtdışında Tarz Sahipleriyle Buluşuyor

Yazımızın başlarında bahsettiğimiz üzere yurtdışına mobilya gönderimi denince ilk akla gelen ileri isimlerden olan Çamoluk Home, sunduğu modern ürün ve hizmetler ile birlikte son derece kaliteli, uygun fiyat aralıkları ve tamamen müşteri odaklı anlayışlarıyla yollarına devam ederek bu düşünceleri kendilerine misyon olarak belirliyor.

Firma satıştan önce de sonra da hizmetlerine tamamen müşteri memnuniyeti odaklı devam ediyor. Memnuniyeti en üst düzeyde tutarak yıllardan beri ileri gelen kalite, güven duygusunu da böylece en üst seviyede kullanıcılarına sunuyor.

Güvenden bahsetmişken kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardan biri olan iade ve değişim. Bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmak gerekirse firma; alıcının satın almış olduğu ürünün kendisine veyahut bildirdiği adresteki herhangi birine teslim edilme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, satıcıya iletişim bilgileri dahilinde bildirim yaparak hiçbir şekilde hukuki sorumluluk üstlenmeden ve hiçbir gerekçe göstermeden alınan ürünü reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Her Konuda Enlere Oturan Çamoluk Home Mimarlık Desteğini de Müşterilerinden Esirgemiyor

İç mimarlık desteği siz değerli müşterilere tamamen ücretsiz şekilde veriliyor. Yalnızca bu hizmetten yararlanmak için aranan tek şart ise daha önce ürün alışverişi yapılmış olması ya da günümüzde yalnızca Çamoluk Home’den ürün almış olması gerekiyor böylece müşterilere hizmet veriliyor. Ürün önerisi ve fikir verme konusunda diğer müşterilere de yardımcı olunuyor.

En çok vakit geçirdiğiniz yaşam alanınıza kendi dokunuşlarınızı, esintilerinizi katmak istiyorsanız doğru olan tek adres Çamoluk Home

Dekorasyon konusuyla ilgili fikir almak istediğiniz mekan fotoğraflarını ve ölçülerini 0541 327 19 35 numaralı Whatsapp hatlarına ve info@camolukhome.com e-posta adreslerine gönderdiğiniz takdirde iç mimarları sizlere yardımcı oluyor. Onlar sizlere yardımcı olmak, istekleriniz doğrultusunda fikir alışverişi yaparak sizlere hizmet vermek için sabırsızlıkla bekliyorlar.

Kontrol Edin

1080p Film

1080p Film, Örümcek, yani Harry Plopper için bir düşünce ayırın. Fragmanda sonunda bir komedi yan …