Ned Haber / Güncel / Yunanistan’da yanan feribottaki Aydınlı tır şoförü aranıyor..işte detaylar

Yunanistan’da yanan feribottaki Aydınlı tır şoförü aranıyor..işte detaylar

Geçtiğimiz Cuma günü Euroferry Olympia isimli feribotta İtalya seferini yaptığı sırada Yunanistan açıklarında yangın çıkmış, 292 yolcudan en az 281’i kurtarılmıştı.

Yangının ardından kayıp olan 11 kişiden birinin Aydın’ın Köşk ilçesi Çiftlik Mahallesi sakinlerinden 42 yaşındaki Mehmet Çakır olduğu ortaya çıktı.

Yolcu gemisinde bulunan 24 Türk vatandaşı arasında olan ve özel bir taşıma firmasında tır şoförlüğü yapan Çakır’dan halen haber alınamıyor.

Ailesi ve yakınları Çakır’dan gelecek iyi haberi dört gözle beklerken, kayıpları arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. (İHA)

Yunanistan'daki yanan feribottan kurtarılan Türkler dehşet anlarını anlattı İlginizi Çekebilir Yunanistan’daki yanan feribottan kurtarılan Türkler dehşet anlarını anlattı

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

Milletin Sesi İstanbul mitinginin detayları belli oldu..işte detaylar

CHP'nin İstanbul Maltepe'de gerçekleştireceği 'Milletin Sesi' mitinginin detayları belli oldu. Mitingte önce vatandaşlar söz alacak, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka seslenecek. Protokol kuralının uygulanmayacağı mitingte CHP'li belediye başkanları, milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte sahneye çıkacak.