Ned Haber / Kültür - Sanat / Ünlü şarkıcı evlendi, eski eşi düğünü basmaya çalıştı..işte detaylar

Ünlü şarkıcı evlendi, eski eşi düğünü basmaya çalıştı..işte detaylar

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Britney Spears, nişanlısı Sam Asghari ile dün Los Angeles’te düzenlenen bir törenle evlendi.

Hamile olan 40 yaşındaki şarkıcının geçen ay bebeğini kaybetmesiyle sarsılan çiftin düğününe, Spears’ın eski eşi Jason Alexander’ın törene zorla girme çabası damga vurdu.

Ünlü şarkıcıyla 2004’te 55 saat evli kalan Alexander’ın düğün öncesinde törenin yapılacağı alana “davetli” olduğunu öne sürerek girdiği belirlendi. Olayın ardından gözaltına alınan Alexander’ın polise “O benin ilk eşim, tek eşim. Düğünü durdurmak için geldiğim” dediği belirtildi.

Spears, çocukluk aşkı Alexander’la 55 saat evli kalmıştı.

Kevin Federline’den 14 ve 15 yaşında iki oğlu bulunan Britney Spears, 28 yaşındaki spor eğitmeni Sam Asghari’yle 2016’da bir klip çekiminde tanışmıştı. Çift, mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan şarkıcının babası Jamie Spears’ın itirazı nedeniyle evlenememişti.

Spears, 7 ay önce babasının vasiliğinin sonlandırılması talebiyle açtığı davayı kazanmıştı.

Britney Spears'tan kötü haber: Düşük yaptığını duyurdu İlginizi Çekebilir Britney Spears’tan kötü haber: Düşük yaptığını duyurdu

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

Cannes Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu..işte detaylar

75. Cannes Film Festivali dün sona ererken, bu yılın ödül kazananları da belli oldu. Bu yıl "Altın Palmiye"ye layık görülen isim Hüzün Üçgeni (Triangle of Sadness) festivalde sekiz dakika boyunca ayakta alkışlandı.