Ned Haber / Magazin / Ünlü oyuncunun evi 10 milyon dolara satıldı: Yıkılacak..işte detaylar

Ünlü oyuncunun evi 10 milyon dolara satıldı: Yıkılacak..işte detaylar

100 yaşına günler kala Aralık 2021’de hayatını kaybeden Altın Kızlar dizisinin rengarenk siması Betty White’ın 1968’den beri kullandığı Brentwood semtindeki evi, tertemiz tek yapı amaciyla yıkılacak.

Brentwood mahalleninde bulunan White’ın evi, nisan ayından bu yana satıştaydı ve perşembe bugünü toplaminda 10,6 milyon dolara satıldı. Wall Street Journal’ın haberine göre, onuncu hafta sözleşme imzalanmadan evvel ev amaciyla çok sayıda öneri geldi. Evin bulunduğu mahalledeki sınırlı stok hasebiyle evin oldukça hızlı satıldığı kaydedildi.

White, eşi Allen Ludden’ın mülkü satın almasından ardindan 1968’den beri 3.029 metrekarelik hanede yaşadı. Aslen 1952’de inşa edilen kapılı ev; beş yatak odası, altı banyo, yer altı yüzme havuzu ve tek art bahçeye sahip.

White’ın hanesi büyük olasılık tertemiz tek yapı amaciyla yıkılacak.

Ünlü yıldızın 40 senelik hanesi 117 milyon liraya satılıyor İlginizi Çekebilir Ünlü yıldızın 40 senelik hanesi 117 milyon liraya satılıyor Ünlü oyuncu Betty White hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Betty White hayatını kaybetti

Kontrol Edin

Cem Yılmaz yeni bir sektöre daha atılıyor..işte detaylar

'Erşan Kuneri' dizisinin hem senaryosunu yazan hem başrolünü oynayan hem de yönetmenliğini yapan komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Sosyal medya hesabından müzik stüdyosundan bir video yayınlayan Yılmaz "Yeni filmin müziklerini de ben yapacağım" dedi.