Ned Haber / Magazin / Ünlü model Hailey Baldwin hastalık sürecini samimiyetle anlattı..işte detaylar

Ünlü model Hailey Baldwin hastalık sürecini samimiyetle anlattı..işte detaylar

CNN’in haberine göre, 25 yaşında olan meşhur model Hailey Baldwin, geçirdiği mini felçten ardindan kalbindeki deliği kapatmak amaciyla harekât uygulandığını yasamsal medya hesaplarından duyurdu.

Pop yıldızı Justin Bieber’la evli var olan Hailey Baldwin Bieber, geçtiğimiz ay yasamsal medya hesabından yaptığı izahta beyninde minik tek kan pıhtısı geliştiği amaciyla hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı.

Geçirdiği Covid-19 rahatsızlığının derhal peşinden nüzul benzeyen semptomlar gösterdiği amaciyla rehabilitasyon altına alındığını belirten model, sonrasında Haneye döndüğünü ve iyileşmekte olduğunu belirtmişti.

Justin Bieber, Hailey Baldwin Bieber…

PROSEDÜRÜ ANLATTI

Baldwin, testlerin mini nüzul olarak da Bilinen belli tek süre tek iskemik girişken geçirdiğini alana çıkardığını söyledi.

UCLA’da testlerden geçtikten ardindan hekimler ona, kalbin iki üst odası, sağ ve sol atriyum arasında minik tek açıklık var olan ve kan pıhtısının kalbinden beynine devinim etmesine neden var olan açık tek foramen ovale (PFO) olduğunu söyledi.

Ünlü model, 12 ila 13 milimetre arasında olduğunu söylediği deliği kapatmak amaciyla tek prosedür yapılması amaciyla tekrar hastaneye kaldırıldı.

Başarıyla sonuçlanan operasyonun derhal peşinden Baldwin, “Hissettiğim en hatri sayilir büyüklükte şey şu… Her şeyi çözebildiğimiz, kapatabildiğimiz amaciyla Sahiden deşarj olduğumu hissediyorum. Bu korkutucu vaziyeti atlatıp tekrar hayatımı yaşayabileceğim amaciyla mutluyum” diyerek hislerini aktardı.

 

Justin Bieber ve Hailey Baldwin: 'Birbirimiz amaciyla savaşacağız' İlginizi Çekebilir Justin Bieber ve Hailey Baldwin: ‘Birbirimiz amaciyla savaşacağız’ Johnny Depp ve Amber Heard davasında Elon Musk ne yapacak? İlginizi Çekebilir Johnny Depp ve Amber Heard davasında Elon Musk ne yapacak?

 

Kontrol Edin

Massaka duyurdu: Killa Hakan ölüm kalım savaşı veriyor..işte detaylar

Rap müzik şarkıcısı Massaka, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Killa Hakan'ın yoğun bakımda olduğunu ve ölüm kalım savaşı verdiğini duyurdu.