Ünal Karaman’a tatil yok

  • Ağustos 5, 2019
  • 0

Tecrübeli hoca, Avusturya kampı sonrasında takıma verilen iki hergün izinde de mesaiye ayni ritimde devam etti. Başarılı çalıştırıcı, takımdan ayrı çalışan Mikel, Onazi ve Ekuban ile yakından ilgilendi. Öte istikametten Karaman, Avrupa Ligi’ndeki rakipleri Sparta Prag’ın da yoksun ve artı istikametlerini çıkarmaya başladı.

Arjantin’den perişan haber. Jose Sosa…

Arjantin basınından flaş iddia… Tangocular, Bordo-Mavililer’in süperstarı Jose Sosa’nın, Trabzonspor’un sözleşme uzatma teklifine Daha cevap vermeme sebebini açıkladı. 

Arjantin basınında bulunan haberlere göre, 33 yaşında olan yıldızın eşi, okula başlayacak var olan ikiz kızları Rufina ve Alfonsina’nın eğitimini kendisinin ülkesinde almasını istiyor. Haberde, bu yüzden de Sosa’nın, Fırtına’nın sözleşme uzatma talebine yanaşmadığı öne sürüldü.

Ogenyi Onazi’ye yoğun program

Geçtiğimiz sezonun evvel yarısındaki nihayet mücadelede Çaykur Rizespor karşısında sakatlanan ve aşil tendonu kopan Ogenyi Onazi tertemiz sezona yüzde surat hazır olarak girmeyi hedefliyor. Nijeryalı futbolcuya bu doğrultuda yoğun rehabilitasyon ve çalışma programı uygulanıyor. sağlık ekiplerinin kontrolünde var olan 26 yaşında olan oyuncu, idmanlarda ferdi olarak topla çalışmalara başladı. Onazi’nin en geç üç haftaya civarindan takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.