Türkiye’nin Film İzleme Sitesi

  • Kasım 2, 2018
  • 0

Son zamanlarda internet üzerinden film izle mek bi hayli zorlaşmış durumda. Hal böyle olunca film sektörüne yeni bir kan lazım diyerek HDCiyiz1.com u oluşturduk. Sizler için en güncel filmleri tek bir adreste toplamak tek amacımız. Sitemizde aynı zamanda yabancı diziler ve animeler de mevcut. 2016, 2017, 2018 ve 2019 yılının en çok sevilen yabancı dizi ve animelerini sizler için derleyip sitemizde paylaşıyoruz hemde Full HD 1080p izle özelliği ile. HDCiyiz1.com üzerinde her film / dizi ve animenin alternatiflerinin bulunması sizler için en büyük avantaj olacaktır. Çünkü çoğu film sitesinde tek part sistemi kullanıldığı için ve zamanla o videolar patladığı için büyük sitelerin en büyük sıkıntılarından birisi oluyor bu durum. Fakat bizim sitemizde her film / dizi ve anime için en az 5 alternatif girilmektedir. Bu durumda sizler için inanılmaz rahatlatıcı bir durumun temellerini atmış bulunuyoruz. Sitemizde vizyona yeni girmiş filmler de yer almaktadır. Hatta çok yakında çıkacak filmler için bile bir kategorimiz bulunmakta. Çoğu film vizyona düşer düşmez sitemizde oluyor ve bu sayede sinemaya gitmeden görüntü kalitesi kötü dahi olsa izleme imkanı buluyorsunuz.

Animelerin de günümüzde oldukça değer gördüğünü düşünüp siz değerli izleyicilerimiz için en yeni animeleri Türkçe Altyazılı ve HD olarak izlemenize olanak sağlıyoruz. Hal böyle olunca anime izle mek bir tık uzağınızda kalıyor.

Yabancı dizileri sizler için Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olmak üzere yine en iyi kalitede paylaşmaya özen gösteriyoruz. 2018’in en çok sevilen dizilerini (La Casa De Papel – Maniac – Altered Carbon – Titans – Lost in Space) Full HD kalitesi ile yine sitemizden izleyebilirsiniz. Yabancı dizi izle mek yine sizler için bir tık uzağınızda.

1080p film izle kategorisinde zamanla iyi yerlere geleceğimizi düşünüyoruz ve bu yazıyı da burada sona erdiriyoruz, en iyi günler sizinle olsun, HDCiyiz1.com

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir