Ned Haber / Güncel / Türkiye’nin En Beğenilen Haber Portalı: Türkiye Ajansı

Türkiye’nin En Beğenilen Haber Portalı: Türkiye Ajansı

Türkiye Ajansı Tarafsız, objektif ve en etkili organik haberleriyle Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen en iyi haber siteleri arasında yer almaktadır.

Aktüel Yayıncılık bünyesinde 2015 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye Ajansı, 7 yıldır kesintisiz hizmet vererek güncel, objektif, tarafsız ve son dakika haberleriyle okuyucularına doyurucu haberler sunmaktadır.

Yenilikçi, tarafsız ve ilkelerinden taviz vermeyen özgür bir yayıncılık anlayışıyla haberciliğe imza atan  Türkiye Ajansı, okurlarının beğenisini kazanmakta ve Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen haber sitesi olma özelliğiyle yayıncılığını sürdürmektedir.

Farklı konuları ve yorumları kendine özgü köşe yazarlarıyla okuyucuların beğenisine sunan ve sosyal medya ağlarındaki otomatik paylaşımlarla desteklenen Türkiye Ajansı, her geçen gün artan izlenirliği ile sektördeki firmaların hedef kitlelerine ulaşmasına ve tanınmasına da yardımcı olmaktadır.

 

Kontrol Edin

Altındağ olaylarına neden olan cinayet davasında savcı mütalaasını açıkladı..işte detaylar

Ankara'nın Altındağ ilçesinde, Emirhan Yalçın'ın (18) öldürülmesi, Ali Yasin Ülger'in (18), yaralanmasıyla ilgili görülen davada mütalaasını açıklayan savcı, Suriyeli sanık Yahya Al Abdo'nun (20), ağırlaştırılmış müebbet ile 25 yıl 11 aya kadar, suça sürüklenen çocuk A.M.A'nın da 26 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.