Ned Haber / Güncel / Teyfik KARABOĞA Kimdir?

Teyfik KARABOĞA Kimdir?

Teyfik KARABOĞA İlk küresel kayıp ve bulunan blockchain ağının CEO’su ve Kurucu Ortağıdır.

Aslen Konyalı olan Teyfik KARABOĞA şuan isviçrede yaşamaktadır ve 2015’ten beri blockchain ile çalışan ve birkaç kripto projesini başarıyla gerçekleştiren teknoloji meraklısı bir girişimcidir.

Uzun süre bir Bitcoin Madenciliği projesinde çalıştıktan sonra Tr3zor adlı dünyanın ilk blockchain tabanlı kayıp eşya ağını kurdu.

İlk küresel kayıp ve bulunan blockchain ağı olan Tr3zor Token Dünya’nın en güvenilir borsaları arasında bulunan Probit Global ve Bittrue borsalarında listelenmiştir.

TR3ZOR, tarayıcılar ve mobil uygulamalar aracılığıyla erişilebilen, kaybolan veya çalınan öğelerin küresel bir veritabanını sunar. Avantajlar arasında sınırsız, hızlı ve düşük maliyetli dijital işlemler ile blok zinciri teknolojisinin değişmezliği nedeniyle güvenlik ve şeffaflıkta en yüksek standartlar yer alır.

TR3ZOR Uygulamasını Android ve İos işletim sistemine sahip telefonların uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için https://tr3zor.app/ websitesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Teyfik KARABOĞA hakkında merak ettiklerinizi incelemek ve kendisine ulaşmak için https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/ adresini kullanabilir ve kendisini https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/ hesabından takip edebilirsiniz

Kontrol Edin

Milletin Sesi İstanbul mitinginin detayları belli oldu..işte detaylar

CHP'nin İstanbul Maltepe'de gerçekleştireceği 'Milletin Sesi' mitinginin detayları belli oldu. Mitingte önce vatandaşlar söz alacak, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka seslenecek. Protokol kuralının uygulanmayacağı mitingte CHP'li belediye başkanları, milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte sahneye çıkacak.