Ned Haber / Yaşam / Tatilleri faciayla bitti: Bahamalar’daki lüks tatil köyünde arka arkaya esrarengiz ölümler…..işte detaylar

Tatilleri faciayla bitti: Bahamalar’daki lüks tatil köyünde arka arkaya esrarengiz ölümler…..işte detaylar

ABD, Karayipler’de bulunan Bahamalar’daki tek tatil köyünde üç Amerikalı turistin esrarlı ölümünü konuşuyor. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Dışişleri Bakanlığı yetkililer, üç ABD’li turistin Bahamalar’daki tek tatil köyünde ani tek şekilde hastalanarak hayatını kaybettiğini tek kişinin ise yoğun bakıma kaldırıldığını duyurdu.

ABD Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “yerel yöneticilerin vefat nedenine ait soruşturmasını yakından izlediklerini” vurguladı. Kurbanların ikisinin ismi açıklanmazken, kuşkulu ölümlerle alakalı söylemler da gündemdeki yerini savunmaya ayni ritimde devam ediyor.

ABD merkezli ABC News, Florida’da yaşayan ve İzdivaç etme yıldönümleri amaciyla Bahamalar’a giden 64 yaşında olan çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli Vincent Chiarella ve eşi Donnis’in birlikte nihayet görüntülerini yayınladı. 64 yaşında olan adamın hayatını kaybettiği eşinin ise yoğun bakımda olduğu bildirildi.

Vincent Chiarella ve eşi Donnis

ABD basını, tatil köyünde hayatını kaybeden Amerikan vatandaşlarının klima sistemi sebebinden can vermiş olabileceğine değin spekülasyonlara da yer verdi.

İddiaya göre geceliği 1200 dolarlık (yaklaşık 18 bin TL) villalarda var olan misafirler, klimadan sızan zehirli gazdan dolayı öldü. Olayla alakalı tesis idaresi İzah yapmazken, klimalardaki tatsız ve kokusuz soğutucu gazın ölümcül olabileceği vurgulandı.

Otel personeli Vincent’ın cesedini Cuma bugünü erken 9’dan kısa tek vakit ardindan villasında buldu ve polisi aradı. O ve başka kurbanların da ölümlerinden evvelki gece tek sağlık kliniğinde rehabilitasyon gördüğü aktarıldı.

Vincent’in eşi Donnis’in ise nüzul geçirdiği ve tedavisinin sürdüğü aktarıldı. Çiftin erkek çocuğu Austin Chiarella, ABC News’e yaptığı açıklamada, “Annem uyanıyor ve babamı hareketsiz yatarken buluyor. Bacakları ve kolları şişmişti ve devinim edemiyordu.” dedi.

Donnis’in Miami’deki tek hastanede yoğun bakımda olduğunu ve vücudunda kızarıklıklar bulunduğu belirtildi.

Putin, Batı'ya gözdağı verdi: Nükleer füzeler meydanlara indi İlginizi Çekebilir Putin, Batı’ya gözdağı verdi: Nükleer füzeler meydanlara indi Friends oyuncusu 67 yaşında hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Friends oyuncusu 67 yaşında hayatını kaybetti

Kontrol Edin

Gökyüzü kızıla boyandı: Ülkede şaşkına çeviren görüntü..işte detaylar

Çin’in doğusundaki Zhoushan kentinde gökyüzünün renginin kızıla dönmesi paniğe neden oldu.