Ned Haber / Spor / Sporseverler İzmir'de RUNATİK'le koştu..işte detaylar

Sporseverler İzmir'de RUNATİK'le koştu..işte detaylar

Fanatik’in ‘Herkes Buraya, Runatik’le Koşmaya’ sloganıyla okurlarını koşmaya çağırdığı koşu etkinliği Runatik, İstanbul’un derhal peşinden bu erken İzmir’de düzenlendi. Sabahın acele saatlerinde Bostanlı Sahili’nde tek araya toplanan takriben 100 kişi, antrenör önderliğinde hep birlikte müzik eşliğinde ısındı. derhal peşinden katılımcılar hız seviyelerine göre gruplara ayrılarak Bostanlı- Karşıyaka sahili süresince koştu. Etkinlikte sporseverlere üzerinde ‘Runatik’ yazılı koşu atletleri armağan edildi. Koşunun derhal peşinden hep birlikte soğuma etkinliğine katılan kişiler, tertemiz haftaya zinde kalarak hazırlandı.

ETKİNLİKLER ayni ritimde devam EDECEK

Etkinliklerin ayni ritimde devam edeceğini belirten Fanatik genel Müdür Yardımcısı efe Kavuşturan, “Dün İstanbul’da başlattığımız etkinliği bu erken İzmir’e taşıdık. hep birlikte Runatik ve Karşıyaka One Team ile bu erken İzmir’deyiz. Aralık ayı süresince 11 etkinlikle faaliyetlerimize ayni ritimde devam edeceğiz. 2022 süresince de insanları sporla buluşturduğumuz etkinliklere ayni ritimde devam etmekte olacağız. Şu anda bizim hedefimiz haftada asgari üç idman yapmak. Bunlardan ikisi İstanbul’da biri İzmir’de olacak benzeri gözüküyor. En azından değişik tek kent amaciyla dahada tertemiz organizasyon takvimi oluşturmayı planlıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde değişik spor dallarında ayni vakitte da değişik şehirlerde insanlarla sokakta buluşarak faaliyetlerimize ayni ritimde devam etmeyi planlıyoruz. Katılmak isteyenler yasamsal medya hesaplarımızdan ve web sitemizi izleyerek organizasyon takvimlerine ulaşabilirler. Katılım ücretsizdir” dedi.

‘AMAÇ İDEAL HAREKETLİLİK’

Asıl emelin ideal hareketliliği sağlamak olduğunu belirten Takım Antrenörü nema Özkan, “Bugün evvel hep birlikte ısındık, derhal peşinden herkesin kendisinin ritmine göre için gruplarda koşular gerçekleşti. dahada ardindan hep birlikte soğuyarak etkinliği tamamlıyoruz. Haftada üç antrenmanımız var. Biz Karşıyaka One Team olarak uzunca müddettir antrenmanlarımıza ayni ritimde devam ediyorduk. Şimdi Runatik ile birlikte etkinlikler düzen ederek çalışmalarımızı genişlettik. Amacımız kitleleri hep birlikte devinim ettirmek” ifadelerini kullandı.

‘SOSYAL BİR PLATFORM’

Takım Kaptanı Tümer Gülümserler ise, “Karşıyaka One Team olarak 6 senedir İzmir’in çeşitli bölgelerinde antrenmanlar yapıyorduk. Artık Runatik ile birlikte hep birlikte harekete geçtiğimiz tertemiz oluşuma geçtik. Bir gün evvel İstanbul’da bu devinim başladı, bu erken de İzmir’de ayni ritimde devam ediyor. sektör sabahı İzmir’deyiz. sektör günleri insanları harekete geçirmek oldukça zordur. Sabahın acele saatlerinde tek araya geldik ve tertemiz haftaya hazırlanıyoruz. Burada Yalnızca spor yapılmıyor, aynı zamanda burası yasamsal tek platform. İnsanların sosyalleştiği, tertemiz yurttaslar tanıdığı tek platform. Zinde ve etkin yaşıyoruz ayni vakitte da Bir hayli tertemiz insan tanıyarak hayatımıza sosyallik katıyoruz” dedi.

‘İŞ YOĞUNLUĞUNU ATIYORUM’

Antrenmana katılanlardan istek Güller de, “Yaklaşık dört senedir Karşıyaka One Team ile birlikte koşuyorum. Hemşireyim ve uzunca süreli nöbetlerim oluyor. İş yoğunluğunu ve stresini koşarak atıyorum. Antrenmanlarımız çok keyifli geçiyor” diye konuştu.

DHA

Kontrol Edin

Euroleague finalinde Frutti Extra..işte detaylar

Sezonun başantrenörü seçilen Bursaspor Başantrenörü Dusan Alimpijevic ve Darko Peri, Euroleague finalini birlikte takip etti.