Ned Haber / Magazin / Songül Öden: Şakalarınızı alıp defolun..işte detaylar

Songül Öden: Şakalarınızı alıp defolun..işte detaylar

Rusya’nın saldırdığı Ukrayna’da birçok yerde patlama ve çatışmalar yaşandı. Sıkıyönetim ve seferberlik ilan eden Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenski, saldırılarda onlarca kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Ülkede savaş devam ederken sosyal medyada da birçok kullanıcı, “Ukraynalı kadın mültecileri kabul edelim” paylaşımları yapmaya başladı.

“UTANÇ DUYUYORUZ”

Oyuncu Songül Öden ise gördüğü paylaşımlara sessiz kalmadı. Twitter hesabından sitem dolu bir paylaşım yapan Songül Öden, “Ukraynalı kadın mültecileri kabul edelim’ şakalarınızı alıp defolun. Bu espri yapma telaşınız tiksinti verici. Düşün kadınların yakasından. Savaşın en kırılgan gruplarından biri olan kadının bedeni üzerinden gündem oluşturmanızdan utanç duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Songül Öden’in paylaşımı.

Burası Rusya: Binlerce insan Putin'e tepki için sokağa döküldü İlginizi Çekebilir Burası Rusya: Binlerce insan Putin’e tepki için sokağa döküldü Ünlü oyuncu Sean Penn savaşın ortasına gitti İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Sean Penn savaşın ortasına gitti

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

Kaynaşlı Belediye Başkanı’nın mesajına Ece Seçkin’den sert tepki..işte detaylar

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 2. Lig'e çıkan Düzcespor'un kutlamalarıyla ilgili sosyal medya hesabından "Düzcespor'un şampiyon olmasından çok mutlu olduk, tebrik ettik, sevindik. Ancak, cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcıyı getirmeleri Düzcespor'a ve Düzce'liye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir" mesajını paylaştı. Şahin'in ifadelerine şarkıcı Ece Seçkin sert tepki gösterdi.