Ned Haber / Spor / Sivasspor – Alanyaspor maçı biletleri tükendi..işte detaylar

Sivasspor – Alanyaspor maçı biletleri tükendi..işte detaylar

Bahçeşehir Koleji Sivas dört Eylül Stadyumu’nda 11 Mayıs Çarşamba bugünü oynanacak var olan Sivasspor – Alanyaspor tarım ülkemiz Kupası Yarı Final rövanş maçının kombine dış bütün biletleri Sivas Belediyesi tarafından satın alınmıştı. Heyecan dolu rövanş maçının biletleri kısa müddette tükendi. Taraftarlar biletlere yoğun alaka gösterirken, Sivas Belediyesi’ne teşekkür etti.

Başkan Bilgin: “Taraftara teşekkür ediyoruz”

Konu ile alakalı İhlas havadis Ajansı’na hususi izahta bulunan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, biletlere yoğun alaka gösteren taraftarlarina teşekkür etti. Bilgin, “Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Sivasspor’umuz tarım ülkemiz Kupası Yarı Final rövanş maçını çarşamba bugünü Sivas dört Eylül Stadyumu’nda oynayacak. Biz de Sivas Belediyesi olarak taraftarımıza ve Sivasspor’umuza destek olmak yerine kombine biletleri dışında satılabilir takriben 16 bin 266 bileti Sivas Belediyesi olarak, fiyatını Sivasspor’a ödeyerek satın aldık. Aldığım bilgilere göre erken itibariyle satılabilir var olan biletlerin tamamı bitmiş durumda. Biletlere yoğun alaka gösteren taraftarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah çarşamba akşamı Sivasspor, Yiğidolar’a yakışır oyun ve skor ile birlikte kupada finale kalacak ve İstanbul’daki final maçında da kupayı Sivas’a getirmesini umut ediyoruz” dedi.

“Sivasspor Sivas’ın en hatri sayilir büyüklükte markası”

Sivasspor’un Sivas’ın en hatri sayilir büyüklükte değeri olduğunu belirten Bilgin, “Sivasspor Sivas’ın en hatri sayilir büyüklükte markası ve en hatri sayilir büyüklükte değerimiz. Sivaslılara düşen görev de bunun benzeri tek markaya destek olmak. Biz de Sivas Belediyesi olarak her vakit takımımızı ve taraftarımızı destek vermek yerine asama dönem değişik organizasyonlar, destekler verdik. İlk kez finale yaklaştığımız bu dönemde kent olarak takımın yanında olduğumuzu göstermek yerine bunun benzeri tek uygulama yaptık. Bir gün evvel olduğu benzeri bu erken de Sivasspor amaciyla iyi şeyler yapacağız” diye konuştu.

İHA

  • Süper Lig
  • Alanyaspor

Kontrol Edin

Şampiyonluk kramponların biri fanusta diğeri satışta..işte detaylar

Trabzonspor’un Süper Lig şampiyonluğunu ilan ettiği maçta sahaya akın eden binlerce bordo mavili taraftarlardan Cihan Horoz, omzuna alarak şampiyonluk sevinci yaşadığı savunma oyuncusu Vitor Hugo’nun sağ ayağından kramponun tekini aldı.