Ned Haber / Kültür - Sanat / Sherlock Holmes yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor..işte detaylar

Sherlock Holmes yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor..işte detaylar

Uzun müddettir beklenen Sherlock Holmes 3, sinemalara hiç gelmese de bu dünyaca meşhur dedektif tertemiz serüvenler yaşamaya hazırlanıyor. Downey, HBO Max amaciyla tek çift Sherlock Holmes taraf dizisinin yapımcılığını üstlenecek.

Downey, Sherlock Holmes’u evvel olarak Guy Ritchie’nin yönettiği 2009’daki uzunca metrajlı filmde canlandırmıştı. Downey’e, Dr. John Watson olarak Jude Law da eşlik etmişti. Downey ve Law, iki sene ardindan Sherlock Holmes: A Game of Shadows’ta (Sherlock Holmes: Gölge Oyunları) tekrar ak perdede görüldüler. Her iki film de Warner Bros. Pictures tarafından yapıldı. Şimdi HBO Max amaciyla hazırlanacak yapımlar bu iki filme bağlanacak tek şekilde hazırlanmaya başladı.

Downey’nin her iki dizide de seyirci karşısına çıkıp çıkmayacağı Daha belli değil. İlk iki Sherlock Holmes’un yazarlarından biri ve her iki filmin de yapımcısı var olan Lionel Wigram ise geliştirilmekte var olan iki taraf yapımın yürütücü yapımcılığını üstleniyor.

Her iki yapım da Downey’nin yapım şirketi Team Downey aracılığıyla Warner Bros. Television amaciyla üretilecekler. Susan Downey ve Amanda Burrell, Downey ve Wigram ile birlikte taraf yapımların yürütücü yapımcılığını üstlenecek.

Harrison Ford'un tertemiz projesi belli oldu İlginizi Çekebilir Harrison Ford’un tertemiz projesi belli oldu Marvel'ın evvel Müslüman süper kahramanı Ms Marvel'ın fragmanı yayınlandı İlginizi Çekebilir Marvel’ın evvel Müslüman süper kahramanı Ms Marvel’ın fragmanı yayınlandı

Kontrol Edin

Kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı..işte detaylar

Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.