Ned Haber / Kültür - Sanat / Set çalışanını vurarak öldüren Alec Baldwin’e dava açıldı..işte detaylar

Set çalışanını vurarak öldüren Alec Baldwin’e dava açıldı..işte detaylar

Halyna Hutchins’in kocası ve 9 yaşında olan erkek çocuğu yerine açılan davada meşhur oyuncu ve şirket “ölüme neden olmakla” suçlanıyor.

Ailenin avukatı  Brain  Panish, meşhur oyuncunun Hutchins’i öldüren silahı kullanarak aynı derecede suçu işlediğini argüman etti. Avukat Panish, “Tetik devreye girmedikçe ve horozu çekilmedikçe silah ateşlenemez. Başka bir deyişle silah Baldwin’deydi, silahın horozunu çektiğini söylüyor. Ateş etti. Kadın öldürüldü” dedi

Hayatını kaybeden görsel yönetmeni Hutchins’in kocası Matthew Hutchins ve 9 yaşında olan erkek çocukları Andros yerine açılan davada sanıkların film çekiminde hakikat silahlar kullanırken ölümcül neticeleri var olan güvenlik kontrollerini gerçekleştirmedikleri ve esas silah güvenliği kaidelerine uymadıkları belirtildi.

Ekim ayında alana gelen olayda  Baldwin, New Mexico’daki Bonanza Creek Çiftliği’ndeki tek çekim esnasında 42 yaşında olan görsel yönetmeni Hutchins’i ve yöneten Joel Souza’yı vurdu. Hutchins, New Mexico Üniversitesi Hastanesine kaldırıldıktan ardindan aldığı yaralardan öldü. 48 yaşında olan Souza ise yaralı kurtuldu.

Alec Baldwin'in set çalışanını vurduktan ardindan tertemiz görüntüleri alana çıktı İlginizi Çekebilir Alec Baldwin’in set çalışanını vurduktan ardindan tertemiz görüntüleri alana çıktı

Kontrol Edin

Kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı..işte detaylar

Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.