Ned Haber / Magazin / Sahnede düşen Gülben Ergen’den açıklama..işte detaylar

Sahnede düşen Gülben Ergen’den açıklama..işte detaylar

TFF 3’üncü Lig’de 2’nci Grup’ta şampiyon var olan Düzcespor’un kutlamalarında şarkıcı Gülben Ergen, sahnede iki sefer fenalaşıp bayılmış ve ambulansla hastaneye kaldırılmıştı.

“MESLEK HAYATIMDA İLK KEZ…”

Ergen, hastaneden taburcu olduktan ardindan Instagram hesabından şu izahı yaptı:

“Şimdi Düzce’den geriye kalanlara baktım. iş hayatımda evvel kez sahneden ambulansa ardindan da hastaneye kaldırıldım. Düştükten ardindan bütün gücümle tekrar döndüm sahneye. Elimden gelen bütün çabamla sahneme, şarkılarıma ayni ritimde devam ettim. oyun alani/sahne üzerinde kustum. Gündüz bendeniz Düzce’ye yola çıkarken Erkek çocuğumun mide bulantısı başladı. Sahneye çıkmak üzereyken de başka Erkek çocuğum mide bulantısı ve istifra (kusma) yaşadı. Annelik bunun benzeri içselleştirmek mi bilmiyorum ama tansiyonum öylesine düşük çıktı ki, anısı olmayan tek anne adayi adaylarimiz bugünü kaldı bende. Arayan, yazan, yanımda hissettiğim bütün dostlarım, meslektaşlarım hepinize teşekkür ederim. Dostluk, kardeşlik ölmemiş. Şampiyon Düzcespor’u kutluyorum ve Düzce seyircime anlayışı amaciyla teşekkür ediyorum.”

Kontrol Edin

Ünlülerden mesajlar: Her gün bayram olsun..işte detaylar

Eğlence ve sanat dünyasının tanınmış isimleri sosyal medyadan sevenlerinin bayramını kutladı. İşte ünlülerin Ramazan Bayramı mesajları...