Ned Haber / Magazin / Şahan Gökbakar: Herkese posta koyan o dünya liderleri neredeler acaba?..işte detaylar

Şahan Gökbakar: Herkese posta koyan o dünya liderleri neredeler acaba?..işte detaylar

Rusya-Ukrayna krizinde korkulan oldu. Rus kuvvetleri hükümet Başkanı Putin’in Bir gün evvel 06.00’da verdiği emirle Ukrayna kentlerine roket yağdırdı. harp uçakları da bombardımana katıldı. Savaşın başlamasıyla Ukrayna hükümet Başkanı Zelenskiy’e baz alinarak eleştiriler yapılmaya başlandı. Zelenskiy’in Daha önceki tek komedyen olması hasebiyle küçümsenip memleket idareninde tesirsiz olduğu görüşü alana atıldı.

Vladimir Zelenskiy

“CESURCA VE tek BAŞINA ÜLKESİNİ SAVUNUYOR”

Eleştirilerin derhal peşinden komedyen Şahan Gökbakar, mevzu hakkinda Twitter hesabından şunları yazdı:

“Bana ve başka komedyenlere ‘İşte komedyen ülkeyi yönetince bunun benzeri olur, memleket işlerine burnunu sokma’ diye yorum yazanlar; o ‘komedyen’ Zelensky cesaretle ve yalnız başına ülkesini savunuyor! Asıl atıp tutan, herkese posta koyan o hayat liderleri neredeler acaba? Kim dahada mert çıktı?”

Şahan Gökbakar’ın paylaşımı.

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntüler: Rus tankı otomobili ezdi İlginizi Çekebilir Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntüler: Rus tankı otomobili ezdi Lavrov: Ukrayna'daki hükümeti tanıma ihtimalimiz yok İlginizi Çekebilir Lavrov: Ukrayna’daki hükümeti tanıma ihtimalimiz yok

Kontrol Edin

Kaynaşlı Belediye Başkanı’nın mesajına Ece Seçkin’den sert tepki..işte detaylar

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 2. Lig'e çıkan Düzcespor'un kutlamalarıyla ilgili sosyal medya hesabından "Düzcespor'un şampiyon olmasından çok mutlu olduk, tebrik ettik, sevindik. Ancak, cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcıyı getirmeleri Düzcespor'a ve Düzce'liye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir" mesajını paylaştı. Şahin'in ifadelerine şarkıcı Ece Seçkin sert tepki gösterdi.