Ned Haber / Spor / Red Bull Yağlı Direk üç şehirde aynı anda yapılacak..işte detaylar

Red Bull Yağlı Direk üç şehirde aynı anda yapılacak..işte detaylar

Türkiye’nin en ananesel yarışlarından biri var olan Red Bull Yağlı Direk bütün heyecanı ve neşesiyle tertemiz yarışmacılarını bekliyor. Kabotaj Bayramı’nın klasikleşmiş etkinliklerinden biri vaziyete gelen Red Bull Yağlı Direk, izleyenlere ve katılımcılarına tekrar eğlenceli anlar yaşatacak. Katılımcıların 40 derecelik tek açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış kütüğün ucundaki Türk Bayrağı’nı almaya çalıştıkları organizasyon tek Temmuz’da gerçekleştirilecek. 12 metrelik kütük üzerinde gerçekleştirilen organizasyon bu sene aynı anda üç değişik noktada macera tutkunlarıyla buluşacak. Trabzon, Alanya ve Çanakkale’de eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Red Bull Yağlı Direk ile alakalı kayıt ve ayrıntılı bilgiye RedBull.com/yaglidirek.com adresinden ulaşılabiliyor.

Red Bull Yağlı Direk nedir?

1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nın klasiği vaziyete gelen Red Bull Yağlı Direk’te katılımcılar 40 derecelik tek açıyla yerleştirilmiş ve gres yağına bulanmış kütüğü ucundaki Türk Bayrağı’nı almaya çalışıyorlar. Katılımcıların sırayla kütüğün en ucuna koştuğu yarışmada ayakta kalıp Türk Bayrağı’nı evvel alan sporcu yarışmanın galibi sayılıyor.

  • Antalya

Kontrol Edin

Son dakika | Aleksandar Kolarov, futbolu bıraktığını açıkladı..işte detaylar

İtalya'da son olarak Inter forması giyen Aleksandar Kolarov, futbolculuk kariyerini noktaladığını ve futbolun içinde başka alanlarda görev almak adına çalışmalarına hemen başlayacağını açıkladı.