Ned Haber / Dünya / Putin’e ‘psikopat’ diyen Rus modelin cesedi bulundu..işte detaylar

Putin’e ‘psikopat’ diyen Rus modelin cesedi bulundu..işte detaylar

23 yaşında olan Rus model Gretta Vedler’in cesedinin kaybolduktan tek seneden çok tek vakit ardindan tek bavulun içinde bulunduğu açıklandı.

Rusya’nın batı kesiminde bulunan Lipetsk’te yaşayan ve geçtiğimiz sene yasamsal medya hesabından Putin’e ‘psikopat’ dediği sözleriyle gündem var olan meşhur model Gretta Vedler’in cesedinin ormanlık alanda bavul içinde bulunduğu aktarıldı.

Genç model, Putin’i psikopat olarak nitelendirmesinin yanı sıra, onun ‘Rusya’nın bütünlüğünü geliştirme’ istikametindeki çabasının gözyaşlarıyla sonuçlanacağını söylemişti. Vedler, bu ifadelerin derhal peşinden tek ayin ardindan öldürülünce bütün gözler cinayete çevrilmişti.

“SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPMAYA ayni ritimde devam ETTİM”

Ancak toy kadının ölümünün failinin ‘kıskanç’ Daha önceki bay arkadaşı Dmitry Korovin olduğu açıklanmıştı. Korovin, modelin ölümünden tek sene sonra, siyasi olaylardan bağımsız olarak, para sebebinden çıkan tek tartışmanın derhal peşinden onu boğarak öldürdüğünü itiraf etti.

Sonra cesedini Lipetsk kisminda tek arabanın bagajında ​​bıraktığını söyledi.

Korovin, mahkemede, etrafını Daha yasamda olduğuna inandırmak amaciyla modelin yasamsal medyasından resim ve iletiler göndermeye ayni ritimde devam ettiğini söyledi.

Rusya’nın tahkikat Komitesi tek video ele geçirdiklerini ve iddiaya göre Korovin’in modeli nasıl öldürdüğünü söylediğini ve tam tek itirafta bulunduğunu belirtti.

‘KENDİNİ KORUYAMADIĞI İÇİN…’

Genç modelin Putin ile alakalı paylaşımlarının cinayetle tek bağlantısının bulunmadığı da aktarıldı. ama olay basında ‘Putin’e psikopat diyen model’ başlıklarıyla yer aldı.

Genç model dahada evvel yaptığı paylaşımlarda “Putin’in çocukluğunda çok aşağılanma yaşadığı gerçeği göz önüne alındığında, büyük olasılık çok da kuvvetli olmayan fiziği hasebiyle kendini savunamadı ve haklar fakültesinden ayrılıp KGB’ye katıldı. Çok da şaşırtıcı değil” ifadelerinde bulunmuştu.

Vedler, yayımladığı mesajında, ‘Bu tür yurttaslar çocukluklarından bu yana çekingen ve korkaktırlar, gürültüden ve karanlıktan, yabancılardan korkarlar. bu yüzden ihtiyat, kısıtlama ve iletişim eksikliği benzeri özellikler karakterlerinde acele gelişir. Bence, onda açık tek psikopati veyahut sosyopati görüldüğünü dile getirmek mümkün.” ifadelerinde bulunmuştu.

Genç model, ocakta 2021 seneninde giz tek şekilde kaybolduktan ardindan tek dahada bulunamamıştı.

Rusya-Ukrayna savaşında Çeçenler Çeçenlere karşı: Öldürülen eşinin öcünü almak istiyor İlginizi Çekebilir Rusya-Ukrayna savaşında Çeçenler Çeçenlere karşı: Öldürülen eşinin öcünü almak istiyor Ukrayna'da yakalan Rus askerleri ağlayarak anlattı: Korkunç tek hatali yaptık İlginizi Çekebilir Ukrayna’da yakalan Rus askerleri ağlayarak anlattı: Korkunç tek hatali yaptık Çavuşoğlu'ndan Ukrayna'daki Türklerin tahliyesi ile alakalı açıklama İlginizi Çekebilir Çavuşoğlu’ndan Ukrayna’daki Türklerin tahliyesi ile alakalı açıklama

Kontrol Edin

İran’da kanlı doğum günü faciası: 4’ü çocuk 8 ölü..işte detaylar

 İran'ın başkenti Tahran'da bir kafede düzenlenen doğum günü kutlaması sırasında helyum gazının patlaması sonucu aralarında 4 çocuk ve 3'ü kadının bulunduğu toplam 8 kişi hayatını kaybetti.