Ned Haber / Güncel / Polisin ihbar üzerine gittiği evde duygulandıran görüntü…..işte detaylar

Polisin ihbar üzerine gittiği evde duygulandıran görüntü…..işte detaylar

Olay, saat 09.00 sıralarında Çınarlı mahallesi 61013 Sokak’ta alana geldi.

Duvarları sarmaşıklarla, bahçesi ise ağaçlarla kaplı tek haneden ağlama sesi duyan mahalleli, polise havadis verdi. İhbar üstüne adrese giden ekipler, evin bahçe kapısını çaldı ama cevap veren olmadı.

Ekipler, dakikalarca ev sahibine seslendi, ama kapıyı açan olmadı. Bunun üstüne ekipler, hanede oturduğu için Dürdane Gültepe’nin komşusuna ulaştı. Komşusunun da devreye girmesiyle Gültepe gözyaşları içinde evinin kapısını polislere açtı.

‘KİMSE GELİP GİTMEZ’

Evinde yalnız yaşayan Dürdane Gültepe, şöyle konuştu:

*Sizleri görünce duygulandım. Yıllar evvel annem, babam öldü. Hiç evlenmedim, çocuğum da yok. Kimse gelip gitmez. belli tek süre evvel de yalnızlık hasebiyle duygulanıp ağlamıştım.

*Bir mesele yok. Adana’nın her semtinde akrabamız var ama kimse gelip gitmez. Şu evin dili olsa da bu hanede yiyip, içip, yatanları konuşsa.

*Kimse yok şimdi. belli tek süre evvel de yalnızlık hasebiyle duygulanıp ağlamıştım, yanlış anlaşılmış. Buralar gürültülü olduğu amaciyla sizin seslendiğinizi ayrım etmedim.

Polis ekipleri Gültepe’ye tek ihtiyacı olup olmadığını sorduktan ardindan haneden ayrıldı.

Dürdane Gültepe’nin komşusu Berkay Can, “Bağırma seslerini duyunca şiddet gördüğünü düşünerek polisi aradık ama yalnızlığına ağlıyormuş. zabita kapıyı çalınca da ağlamaya ayni ritimde devam etti. Kimsesi yok, tek başına kalıyor burada” dedi. (DHA)

Kontrol Edin

Destici: Burası hukuk devleti..işte detaylar

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Canan Kaftancıoğlu’nun cezasının onaylanmasının doğru olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanına hakaret edeceksiniz, devleti alenen aşağılayacaksınız, kamu görevlilerine hakaret edeceksiniz ve buradan bir gün bile ceza almadan gideceksiniz. Asıl o zaman hukuk devleti olmaz” dedi.