Ned Haber / Yaşam / Pete Davidson uzaya gitmeye hazırlanıyor..işte detaylar

Pete Davidson uzaya gitmeye hazırlanıyor..işte detaylar

Son zamanlarda Kim Kardashian ile olan ilişkisiyle de gündeme gelen Pete Davidson, bu ay gerçekleşecek uzay yolculuğunda, “fahri misafir” olarak yer alacak. Davidson’a, uzay yolculuğunda, ödeme yapan beş kişi daha eşlik edecek. Bu kişiler de iş insanı Marty Allen, Sharon ve Marc Hagle çifti, öğretim görevlisi Jim Kitchen ve Commercial Space Technologies’in kurucusu George Nield olarak açıklandı.

Diğer yolcuların, uzaya çıkmak için ne kadar para ödediği bilgisi gizliliğini koruyor. Ekibin, 23 Mart’ta Teksas’ın kırsal bölgesi Van Horn yakınlarındaki bir fırlatma sahasından havalanmaları planlanıyor.

BU YIL TANIŞTILAR

Saturday Night Live şovu ile tanınan 28 yaşındaki komedyenin, bu yıl Amazon’un kurucusu Jeff Bezos ve kız arkadaşı Kim Kardashian’la yemek yedikten sonra Bezos’la arkadaşlık kurduğu söyleniyor.

Uzay yolculuğunu eleştirenler, yolculuğa harcanacak paranın çalışanlar için daha iyi ücretler olarak veya iklim değişikliğiyle mücadele için daha iyi harcanabileceğini söyledi. Bezos ise bu tür eleştirileri reddetti ve “yıldızlar arasındaki maceralarının nihai hedefi”nin gezegeni kurtarmak olduğu konusunda ısrar etti.

Marisa Tomei'den Pete Davidson'a: Ödeme almadım İlginizi Çekebilir Marisa Tomei’den Pete Davidson’a: Ödeme almadım Kanye West, Kim Kardashian'ın sevgilisi Pete Davidson'a savaş açtı İlginizi Çekebilir Kanye West, Kim Kardashian’ın sevgilisi Pete Davidson’a savaş açtı

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

Güzellik Kraliçesi’nin ölümü uzun süre konuşulmuştu: Son sözleri ortaya çıktı..işte detaylar

2019 yılında ABD’nin en güzel kadını seçilen, Cheslie Kryst, Ocak ayında intihar edip hayatını kaybetmişti. Genç kadının ölümü ABD'de uzun süre gündemden düşmezken, annesi ilk kez Kryst'in intihar etmeden önceki son sözlerini açıkladı.