Palmer Group Ve Highend Clinic’in Kurucusu Erhan Gündal

  • Şubat 12, 2019
  • 0

Özel sektörde uzunca bir süredir adından söz ettirmekte olan iş adamı Erhan Gündal, İstanbul erkek lisesinde okumuş ve burada ki öğretmenleri ile arkadaşları tarafından oldukça sevilmesinin yanı sıra lise eğimini derece ile bitirmiştir. İstanbul erkek lisesinde tamamladığı eğitimine San Francisco StateUniversity’de Business Management bölümünden mezun olarak devam etmiştir. Erhan Gündal, enerji, altyapı, madencilik ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekte olan PalmerGroup’un kurucusu ve yönetim başkanıdır. Ayrıca PalmerGroup’un yanı sıra sağlık sektöründe ki başarıları ile faaliyetine devam eden HighendClinic’in de kurucusu yine Erhan Gündal’dır. Özel sektörde ki başarıları ile gündemde olan iş adamı Erhan Gündal, uluslararası niteliğe sahip olan firması PalmerGroup ile kaliteli işler yapmaya ve kaliteli projeler sürdürmeye devam etmektedir. Sınırları ülkemizi aşan hizmetler yürütmekte olan ve ülkeler arasında bağlantı olma özelliğini de taşımakta olan iş adamı Erhan Gündal, son derece ulvi bir görev üstlenmiştir. Erhan Güldan’ın üçüncü kuşak iş adamları arasında son derece önemli bir yeri bulunmasının yanı sıra kendisi aynı zamanda Trabzonludur ve ticari zekası ile girişimciliğinin oluşmasında kökeninde Karadenizli olmasının ciddi etkileri bulunmaktadır.

A.B.D’nin en köklü üniversitelerinden birinde finans ve işletme alanlarında lisans eğitimini tamamlayan Erhan Gündal, şirketinin işlerini yürütebilmek adına bir süre Miami’de yaşamıştır. İş adamı Erhan Gündal, Miami’de de harika işlerde bulunmuş ve şirketinin ticaret hacmini de yürütmüş olduğu birebir ilişkileri sayesinde arttırmıştır. Trabzonlu olan iş adamı aynı zamanda çok iyi bir Galatasaray taraftarıdır ve aynı zamanda Galatasaray’ın kongre üyesidir. Ayrıca Erhan Gündal, GSYİAD ve Eski Sporcular Derneği üyelikleri de bulunmakta ve taraftarı olduğu Galatasaray’a hem manevi hem de maddi anlamda daima destek olmaktadır.

İşçi ve çalışan dostu olarak da bilinen Erhan Gündal, her zaman başarıya ve titizliğe de önem vermektedir. Ayrıca kendisine çalışanların da maaşlarını ve primlerini günü gününe yatıran bir iş adamıdır. Fakat Erhan Gündal, bu özelliği karşılığında ise çalışanlarından profesyonel bir çalışma disiplini beklemektedir. Aynı zamanda şirketine yapmakta olduğu iş alımlarında da bu konuya sonuna kadar dikkat etmektedir. Erhan  Gündal, şu an için enerji, inşaat, altyapı ve madencilik sektörlerinde faaliyet göstermekte olan PalmerGroup’un işlemlerini yönetiyor olsa da sağlık sektörüne de HighendClinic isimli klinik ile el atmıştır. Nişantaşı’nda bulunan HighendClinic, birçok cerrahi işlemin uygulanmak da olduğu bir kliniktir ve bu kliniğe gelen hastaların da mutlu bir şekilde klinikten ayrıldığını söylemekte yarar vardır. Erhan Gündal, dışarıya verdiği izlenimin yanı sıra aslında oldukça girişken ve azimli birisidir. Ayrıca ülke ekonomimize ciddi katkıları bulunan iş adamı Afrika’nın mimarı olarak da bilinmektedir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir