Ned Haber / Magazin / Okan Bayülgen: Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama Londra’da itaat etmeye hazır..işte detaylar

Okan Bayülgen: Z kuşağı özgürlükten bahsediyor ama Londra’da itaat etmeye hazır..işte detaylar

Okan Bayülgen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzen eden 12. Kocaeli Kitap Fuarı’na katıldı.

‘Yeni kuşak ve Mizah’ adli söyleşide vatandaşlarla tek araya toplanan Bayülgen, “Gençlerle konuştuğumuzda çok fazla kitap okumadıklarını düşünüyorum ama sorduğumda okuduklarını söylüyorlar. Elimizde telefon, art zekalı benzeri dolaşıyoruz. Çağımızın dünyasında kitap dinlemek de yer edindi. Kitap dinleme de üstüne düşünülmesi koşul olan tek şey. Kitap seslendiren biri olarak kitap dinleyen kişi ile arkadaş olmak istiyorum” dedi.

Z KUŞAĞI ELEŞTİRİSİ

Türkiye’de ve yeryüzünde Z kuşağı araştırmaları yapıldığını söyleyen Bayülgen, “Türkiye’de Z kuşağı, mesele Londra’ya kapağı atmak istiyor. Londra’ya gitmesinin nedeni Türkiye’den hoşnut olmaması. Türkiye’de itaat etmek istemiyor ama Londra veyahut başka tek yere giderse orada itaat etmeye hazır” ifadesini kullandı.

Okan Bayülgen dahada evvel konuk olduğu tek programda “Z kuşağından hiç hazzetmiyorum. Z’nin tek bölümünü çok seviyorum. tek bölümüyle de can verinceye civarindan itinali olarak baş bulmak istiyorum” demişti.(İHA)

Okan Bayülgen'den fenomenlere kati sözler: Hepsi çöp! İlginizi Çekebilir Okan Bayülgen’den fenomenlere kati sözler: Hepsi çöp! Zafer Algöz'den Okan Bayülgen'e ağır suçlama: Bizim işlerimizi kendisinin üstüne aldırmış İlginizi Çekebilir Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e ağır suçlama: Bizim işlerimizi kendisinin üstüne aldırmış

Kontrol Edin

Massaka duyurdu: Killa Hakan ölüm kalım savaşı veriyor..işte detaylar

Rap müzik şarkıcısı Massaka, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Killa Hakan'ın yoğun bakımda olduğunu ve ölüm kalım savaşı verdiğini duyurdu.