Ofis Mobilyalarında Kiralama Devri Başladı

Şubat 7, 2020 Kapalı Yazar: admin

Her geçen gün daha fazla işletmenin kurulduğu Türkiye’de, ufak ofislerde çalışmak zorunda kalanlar ile evde çalışanların sayısında büyük artış bulunuyor. Tabii ki maddi olarak daha az masraflı olan bu işletmeler, iş olarak gerekli tüm alt yapıyı sağlıyor olsa da, bir takım ihtiyaçları da olabiliyor. Bunların başında büyük iş toplantıları için ihtiyacınız olacak bir takım malzemeler, sonrasında ihtiyacınız olmayacaktır. Büyük masraflar yaparak sıfırdan bir ofis kurmak yerine, ofiste ihtiyacınız olan malzemeleri kiralayarak, işinizi halledebilirsiniz. Ofis mobilyalarıofis koltukları kiralayabileceğiniz gibi, ofis içerisinde kullanabileceğiniz ergonomik ürünler de kiralayabilirsiniz.

Ateco Zemin Ofis Malzemesi Kiralama Sistemi

Ofis içerisinde nelere ihtiyacınız olacak? Aslına bakarsanız bu tamamı ile size ve yapmış olduğunuz işlere bağlı bir durum. İşinizi ne kadar iyi yaptığınızın bazen bir önemi bulunmuyor. Potansiyel müşterinin beklentisi bazı durumlarda sadece yaptığınız işin kaliteli olmasını değil, ayrıca çalıştığınız ortamın gösterişli olmasını da gerektiriyor.

Bu durumlara karşı ofisinizi hazırlarken, ciddi maliyetler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum işletmenizi zora sokacağı için Ateco Zemin tarafından Türkiye’de bir ilk olarak başlayan kiralama sayesinde, zemin malzemeleriergonomik tasarım ürünleri, ofis koltuk ve masaları, ofis halı gibi çeşitli ürünleri alabiliyorsunuz.

Satın Alma Opsiyonlu Ofis Ürünleri

İyi bir ofis için ihtiyacınız sadece masa ve sandalyeden ibaret olmadığı için, Ateco Zemin tarafından sağlanan bir çok zemin malzemeleri, duvar kaplamaları ile birlikte, ofisinizi istediğiniz kullanıma ve gösterişe getirmiş oluyorsunuz. Üstelik kiralama sonrasında satıl alma opsiyonu da kullanabileceğiniz için, ofisinizin hoşunuza gitmesi durumunda uygun fiyatlar ile bunu elde etmiş oluyorsunuz.

Ofis kuracaklar için karo halı fiyatları ya da zemin kaplama fiyatları öncelikler arasında yer aldığını belirtelim. Bununla ilgili olarak yaptığımız araştırmalarda iyi bir ofisin ihtiyacı olan malzemeleri sıraladık.

Ofis İçin İhtiyacınız Olan Malzemeler

Yeni bir ofis kuracağınız zamanlarda, maddi olarak ciddi dar boğaza düşebilirsiniz. Bunu aşmak için kiralamak bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. İstediğiniz gün kadar kiralayabilir ve kullandığınız süre boyunca ofisiniz tamamen size ait olur. Şık tasarımlı bir ofis için aşağıdaki ürünlere ihtiyacınız olacaktır.

  • Ofis masası
  • Ofis koltukları
  • Toplantı masası
  • Karo halı
  • Kapı önü paspas
  • Ofis içi paspas
  • Çalışma dolapları
  • Zemin malzemeleri

Gibi bir çok ürüne ihtiyacınız olacaktır. Bunların ergonomik ürünler olması, daha güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Ofislerin ne kadar güzel göründüğü, yaptığınızın işin güzelliğini de ön plana çıkaracaktır. Güzel bir ofise sahip olmak, müşterilerinizin gözlerinde ki ışıltıyı yükselteceğinden dolayı, kuracağınız ofis için gerekli olan tüm malzemeleri almanız gerekmektedir.

Ergonomik Tasarımlı Ofisler

Ofisinizi tasarlarken, ergonomik olması çok önemlidir. Bu durumda daha ufak alanları ofislerde, çalışma ortamını daha etkin bir hale getirmiş olacak ve bu sayede tam kapsamlı olarak ofisinizi kullanabileceksiniz. Özellikle son yıllarda ofislerin daha küçük yapılıyor olması, ergonomik tasarımları ön plana çıkarıyor.

Aradıklarınızın tamamını elde etmenin kolay olduğu günümüzde, satın almak yerine kiralamanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Bunu sağlayan Ateco Zemin ile artık ofis malzemeleri kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu durumda, kiraladığınız ürünler kullanım süresince size ait olacağı gibi, sonrasında satın alabilirsiniz.