Ned Haber / Kültür - Sanat / O dizi yine Netflix’te liste başında: 300 milyon saat izleme..işte detaylar

O dizi yine Netflix’te liste başında: 300 milyon saat izleme..işte detaylar

25 Aralık 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başlayan dizi, evvel sezonundan bu yana akış platformunun kullanıcılarının gözdesi halinde. duygusal dizi, 2. sezonuyla yayın platformunda en çok izlenen yapımlar arasına girerken, üç ve Hem de dördüncü sezon amaciyla dahi onay aldı.

Platformda bulunan yapımların izlenmeleriyle alakalı bilgi paylaşan Netflix, üç Nisan’da sona eren 7 hergün dönemde dizinin hayat genelinde 300 milyon saatten çok izlendiğini alana koydu.

Netflix’in en nihayet küresel Top 10 sıralamasına göre; sıra Netflix tarihinin en hatri sayilir büyüklükte hitlerinden biri olmaya ayni ritimde devam ediyor. Romantizm, cazip başroller, muhteşem kostümler ve görkemli asama görselleri, Bridgerton’ın hayat çapındaki popülaritesi amaciyla neden gösterilebilir.

Netflix fiyatlarına zam geldi: Aylık 78 TL'ye dayandı İlginizi Çekebilir Netflix fiyatlarına zam geldi: Aylık 78 TL’ye dayandı O program Netflix'te tekrar yayında: Zelenskiy başrolde İlginizi Çekebilir O program Netflix’te tekrar yayında: Zelenskiy başrolde

Kontrol Edin

Kadın şarkıcı istemeyenlere inat sahneye çıktı..işte detaylar

Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması için baskıya uğrayan Hande Yener geri adım atmadı. 49 yaşındaki popçu, dün 50 bine yakın kişinin karşısında şarkılarını söyledi.