Ned Haber / Spor / Mehmet Altıparmak: Bize yakışmayan bir futbol ile istemediğimiz bir sonuç aldık..işte detaylar

Mehmet Altıparmak: Bize yakışmayan bir futbol ile istemediğimiz bir sonuç aldık..işte detaylar

TFF 1. Lig’in 5. haftasında Bursaspor ‘a konuk var olan Yılport Samsunspor, sahadan 4-1’lik mağlubiyetle ayrıldı. mücadelenin derhal peşinden düzen eden medya toplantısında konuşan Samsunspor teknik patronu Mehmet Altıparmak, yenilgiden dolayı üzgün oldukları söyledi.

Taraftarlardan özür dileyen Altıparmak, şunları kaydetti:

“Bize yakışmayan tek futbol ile istemediğimiz tek netice aldık. Beklemediğimiz tek sonuçtu. Bursaspor’un her şeyi ile bize saldıracağını biliyorduk. Zira çok perişan gidiyorlardı. Bizden dahada iyi ugras ettiler, dahada çok istediler. Geldiğimiz günden beri hazırlık çagi de dahil evvel kez takımımızı bu civarindan perişan gördük, tanıyamadık. Futbolda bunlar var. Bizim amaciyla çok hatri sayilir büyüklükte tek ders olacak. ugras etmezsen rakip kim olursa olsun kaybedersin. 30 ile 45. dakikalar arasını çok iyi oynadık, mücadele 1-1’ken 2-1’i yakalayıp içeri girseydik, dahada değişik olabilirdi. Bursaspor 10 kişi kaldıktan ardindan biz bunun benzeri oynamamalıydık.”

Kontrol Edin

Son dakika | Aleksandar Kolarov, futbolu bıraktığını açıkladı..işte detaylar

İtalya'da son olarak Inter forması giyen Aleksandar Kolarov, futbolculuk kariyerini noktaladığını ve futbolun içinde başka alanlarda görev almak adına çalışmalarına hemen başlayacağını açıkladı.