Ned Haber / Kültür - Sanat / Martin Freeman dizi setindeki kötü anısını samimiyetle anlattı..işte detaylar

Martin Freeman dizi setindeki kötü anısını samimiyetle anlattı..işte detaylar

BAFTA ödüllü ünlü aktör Martin Freeman, BBC’de yayınlanan yeni dizisi “The Responder”ın çekimleri sırasında bir sahneye hazırlanmadığı için kendini aşağılanmış hissettiğini kabul etti ve “sahneyi daha iyi bilmesi gerektiğini” ekledi.

BFI ve Radio Times Televizyon Festivali’nde MailOnline’a konuşan 50 yaşındaki oyuncu, dizideki hangi sahneden bahsettiğini belirtmeyi ise reddetti.

Dizide çalışan 80 kişilik ekibin önünde gaf yaptığını itiraf eden Freeman, hatasını anladıktan sonra “Lanet olsun, hazır değilim” diye düşündüğünü söyledi.

“OYUNCULUK ODAKLANMAYLA İLGİLİ…”

Freeman o anları, “Aslında oyunculuk insanların beklemediği şekilde daha çok atletizm ve spora benziyor. Fiziksel ve zihinsel olarak hazır olmalısın, bir şeyler yapmalısın.”

“Benim için bu odaklanma ile ilgili ve ben bunu kolay bir şeymiş gibi söylemek istemiyorum. Bazen bazı şeyler büyük miktarda hazırlık gerektirmez ama bazı roller gerçekten gerektirir ve ben bunu ‘The Responder’ın erken bir bölümünde öğrendim” diye anlattı.

İkinci sezonu yolda olan beş bölümlük polisiye mini dizi “The Responder”, kriz içindeki, sıra dışı polis memuru Chris’in yoğun tempodayken bir dizi gece vardiyasında çalışmasını konu alıyor.

Çeşitlilik rüzgarları esiyor... Doctor Who'ya şimdi de trans yardımcı geliyor İlginizi Çekebilir Çeşitlilik rüzgarları esiyor… Doctor Who’ya şimdi de trans yardımcı geliyor Ünlü oyuncu sadece erkeklerden oluşan sette yaşadığı korkuyu anlattı İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu sadece erkeklerden oluşan sette yaşadığı korkuyu anlattı

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

AKP’li belediye engellemişti! Bakanlık Melek Mosso’yu davet etti..işte detaylar

Isparta'da konseri iptal edilen şarkıcı Melek Mosso, İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nin Bahar Şenliği'nde binlerce öğrenciyi coşturdu. "Konuşmaktan, şarkı söylemekten, üretmekten asla ve asla vazgeçmeyeceğim" diyen Mosso, 1 Haziran'da Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki festivalde sahne alacağını duyurdu.