• Anasayfa
  • >
  • Güncel
  • >
  • Mansur Yavaş CHP ve İYİ Partili gençlerle bir araya geldi

Mansur Yavaş CHP ve İYİ Partili gençlerle bir araya geldi

  • Ocak 12, 2019
  • 0
Ankara Büyükşehir Belediye reis Adayı Mansur Yavaş, cumhuriyet milletçe partisi ve İYİ Parti’nin Ankara Gençlik Kolları üyeleriyle tek araya geldi. Yavaş, “Gençliğin sorunlarını gençlerle birlikte çözeceğiz” dedi.

CHP ve İYİ Parti’nin 31 Mart 2019’da gerçekleşecek mahalli seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı müsterek adayı var olan Mansur Yavaş, partilerin gençleriyle tek araya geldi. Görüşmede, cumhuriyet milletçe partisi Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı Deniz Bozkurt, İYİ Parti Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı onur Hondoroğlu ve gençlik kollarının azaları yer aldı.

Gençlerle uzunca süre hasbihal eden Yavaş, Ankara’ya değin görüş ve önerileri dinledi. Buluşmada gençler, Ankara’da saptadıkları sorunları, gençlerin beklentilerini ve sorunların çözümüne baz alinarak tekliflerini Yavaş’a aktardı. Bozkurt, Hondoroğlu ve gençlik kolları üyeleri, Mansur Yavaş’a başarılar dileyerek, seçenek süresince ve sonrasında “tek vücut” yanında olacaklarını ifade etti.

Yavaş ise, gençlerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu şehrin gecesini gündüzünü onlar biliyor. Sorunların, eksikliklerin farkındalar. Ankara’yı 24 saat yaşayan tek kent haline getirirken, onların desteği bizim en hatri sayilir büyüklükte yardımcımız olacak” ifadelerini kullandı.

Spordan kültür-sanata, bilimden teknolojiye her konuda gençlerin donanımlı olduğunu anımsadan Yavaş, şunları kaydetti: “Gelişen dünyanın en mühim parçaları var olan bu konularda, desteği gençlerden alacağız. ‘Merkezden gençlerin problemleri amaciyla tek şeyler yapacağım’ demek yerine, onların da içinde bulunduğu tek yönetim anlayışı oluşturacağız. Gençliğin sorunlarını gençlerle birlikte çözeceğiz.” İHA

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.