• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Kayserispor-Fenerbahçe Maçının Hakemi Alper Ulusoy 4 Hafta Dinlendirilecek

Kayserispor-Fenerbahçe Maçının Hakemi Alper Ulusoy 4 Hafta Dinlendirilecek

  • Şubat 9, 2019
  • 0

Kayserispor’un Fenerbahçe’yi 1-0 yendiği mücadelenin hakemi Alper Ulusoy, verdiği ve vermediği kararlar ile sarı-lacivertli camiada Sanki infial yarattı.

Üç sene evvel FIFA var olan ve yeteri civarindan gelişimi gösteremediği amaciyla kokartı alınan Alper Ulusoy amaciyla UEFA tarafından da TFF ve MHK’ya verilen alana çıktı. Alper Ulusoy’un yeteri civarindan gelişimi gösterememesi ve “yeterli” olmamasından dolayı TFF ve MHK’dan Ulusoy’un adina başka tek ortada hakem istek eden UEFA, TFF ve MHK’den Ümit Öztürk’ün ismini aldı.

FIFA KOKARTI YOK

FIFA kokartı olmamasına karşın nihayet vakitte ağırbaşlı mücadelelere atanan ve sergilediği performansla da dikkat çeken Alper Ulusoy, geçtiğimiz hafta Alanyaspor ile Galatasaray arasında oynanan maçtaki yerinde kararlarıyla da mücadelenin gözlemcisi tarafından tam notla ödüllendirilmişti.

GÖZLEMCİLER KIRIK NOT VERDİ

Alanyaspor – Galatasaray maçının derhal peşinden Kayserispor – Fenerbahçe maçına atan Alper Ulusoy, ağırbaşlı mücadelede verdiği kararlar ile Fenerbahçe camiasının hatri sayilir büyüklükte reaksiyonunu çekti. Karşılaşmanın derhal peşinden Ulusoy’un performansını değerlendiren mücadelenin gözlemcileri Ulusoy’a kırık not verdi.

HÜSEYİN GÖÇEK GİBİ DİNLENDİRİLECEK

mücadelenin gözlemcisinin yanı sıra ortada orta hakem heyeti yetkilileri de Alper Ulusoy’a kırık not verirken; tıpkı dahada evvel tek vakit dinlendirilen Halis Özkahya, Hüseyin Göçek ve Serkan Çimen benzeri Ulusoy’un da dört hafta dinlendirileceği öğrenildi.

(Sporx)

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir