Kategori: Gündem Haberleri

Ocak 9, 2020 Kapalı

Dudak Dolgusu

Yazar: Mustafa

  Dudaklarınızın şeklinden ve kalınlığından yana şikayetleriniz olabilir. Bu noktada özellikle dudaklarınızın daha kalın durmasını istiyorsanız dudak dolgusu yaptırma yoluna…

Aralık 14, 2019 Kapalı

İSDEMİR’de yangın

Yazar:

Hatay’ın iskenderun ilçesinde faaliyet gösteren İskenderun Demir Çelik Fabrikası’nda (İSDEMİR) şiddetli bir patlama meydana geldi. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

Aralık 14, 2019 Kapalı

CHP’li vekilden morgda KDV tepkisi

Yazar:

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, ambulans ve morg ücretlerinden alınan KDV’nin kaldırılması için kanun teklifini TBMM’ye sundu. Gürer, “İktidar, hayata veda eden vatandaşlarımızın cebinden elini çeksin’’ dedi.

Aralık 14, 2019 Kapalı

‘HDP’nin Ermeni soykırımına destek vermesi alçaklıktır’

Yazar:

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, ABD Senatosu’nda sözde Ermeni soykırım yasa tasarısının kabul edilmesini kınarken, HDP’nin bu kınama bildirisine imza atmadığı gibi, soykırımı desteklemesini en hafif tabiriyle alçaklık olduğunu söyledi.

Aralık 14, 2019 Kapalı

Esenyurt’ta kız kaçırma kavgası kamerada

Yazar:

Esenyurt’ta yabancı uyruklu iki aile arasında “kız kaçırma” iddiası yüzünden çıkan kavga güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Olayın yanlış anlaşılma olduğu öğrenilince taraflar birbirlerinden özür dileyerek anlaştı.

Aralık 14, 2019 Kapalı

İstanbul’da yılbaşı öncesi operasyon: 31 kilogram esrar ele geçirildi

Yazar:

Bağcılar’da uyuşturucuya göz açtırmayan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphe üzerine durdukları bir araçta ve sürücünün evinde yaptığı aramalarda yaklaşık 31 kilogram uyuşturucu madde ve 254 adet ecstasy hap ele geçirildi. Gözaltına alınan zehir tacirinin uyuşturucuyu hediye paketi olarak taşıdığı ve madde isteyenlere yılbaşı paketi şeklinde sattığı öğrenildi.

Aralık 14, 2019 Kapalı

Tarlada şok görüntü

Yazar:

Edirne’de lüks otomobilleri taşıyan tırın tarlaya devrilmesi sonucu dorsede bulunan lüks otomobiller kullanılamaz hale geldi.