Ned Haber / Güncel

Güncel

Güncel haberleri sitemizden anında okuyabilirsiniz. En güncel gelişmeler ile birlikte, aradığınız tüm bilgiler Nedhaber.com sitesinde. 7/24 güncel olaylara ve yeniliklere haber sitemizden anında ulaşabilirsiniz.

Soyer: İçim kan ağlıyor..işte detaylar

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ülkedeki ekonomik krize değinerek “Çok sayıda çalışan için öğle yemeğini bir lokantada yemek bile artık lüks. Esnaf kardeşlerim, biliyorum. Hem artan maliyetler hem de azalan müşteri nedeniyle iki kere zarar ediyorsunuz. Bunları hepsini çok iyi görüyorum ve gördüklerim karşısında tıpkı sizin gibi içim kan ağlıyor” dedi.

Devamını Oku »

Destici: Burası hukuk devleti..işte detaylar

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Canan Kaftancıoğlu’nun cezasının onaylanmasının doğru olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanına hakaret edeceksiniz, devleti alenen aşağılayacaksınız, kamu görevlilerine hakaret edeceksiniz ve buradan bir gün bile ceza almadan gideceksiniz. Asıl o zaman hukuk devleti olmaz” dedi.

Devamını Oku »

Batan tekneden 2 tona yakın uyuşturucu sahile vurmuştu! Ay grubunun elebaşı yakalandı..işte detaylar

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde batan bir tekneden sahile vuran 1 ton 900 kilogram skunk maddesi ile Çanakkale'nin Biga ilçesinde Fronter Falcon isimli gemiye zulalanmış 23 kilo 600 gram kokainin Türkiye'ye getirilmesinden sorumlu olduğu belirtilen Mahsum Ay, Balıkesir polisinin 7 aylık takibi sonucunda İzmir'de yakalanarak gözaltına alındı.

Devamını Oku »