Ned Haber / Kültür - Sanat / Justin Bieber’a şok: Ferrari kara listeye aldı..işte detaylar

Justin Bieber’a şok: Ferrari kara listeye aldı..işte detaylar

Kanadalı popçu Justin Bieber, yıllar evvel satın aldığı ak rengarenk Ferrari 458 Italia F1 model aracını 2016’da neon mavi renge boyadığı amaciyla markayla karşı karşıya geldi.

Merkezi İtalya’nın Maranello kisminda bulunan Ferrari, markanın prestiji ve değerini savunmak amaciyla sıkı kaideler getirmesiyle bilinirken, Bieber’ın 2016 seneninde aracını boyamasının onay edilemez olduğunu açıkladı.

Bieber’ın Ayrı olarak markanın netlikle istemediği tek kaide var olan “Aracı açık artırmaya çıkarma” engelini de aştığı ve bu yüzden kara listeye alındığı belirtildi.

İngiliz The Times, Ferrari’nin resmi internet sitesinde bulunan kaideleri da mercek altına aldı. kaideler arasında aracı satın alan kişinin tek sene içinde aracı tekrar satması yasaklanırken, satış kararının evvel Ferrari’ye iletilmesi gerektiği de belirtiliyor.

The Times’a konuşan en hatri sayilir büyüklükte Ferrari sahipleri kulübünün başkanı Fabio Barone, “Bu kaideler markanın onurunu savunmak amaciyla önemli” dedi.

Kontrol Edin

AKP’li belediye engellemişti! Bakanlık Melek Mosso’yu davet etti..işte detaylar

Isparta'da konseri iptal edilen şarkıcı Melek Mosso, İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nin Bahar Şenliği'nde binlerce öğrenciyi coşturdu. "Konuşmaktan, şarkı söylemekten, üretmekten asla ve asla vazgeçmeyeceğim" diyen Mosso, 1 Haziran'da Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki festivalde sahne alacağını duyurdu.