Ned Haber / Güncel / İstanbul sis altında! Çok sayıda sefer iptal..işte detaylar

İstanbul sis altında! Çok sayıda sefer iptal..işte detaylar

İstanbul’da gece saatlerinde etkili olan yoğun sis nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün bir kısmı görünmez hale geldi. D-100 Karayolunda da etkili olan sis nedeniyle zaman zaman görüş mesafesi düştü.

BOĞAZ GEMİ GEÇİŞİNE KAPATILDI

Sis nedeniyle görüş mesafesinin düşmesi üzerine deniz trafiği askıya alındı, İstanbul Boğazı transit gemi geçişine kapatıldı. İDO’nun Bursa-Armutlu ve Yenikapı-Kadıköy seferleri iptal edildi.

Anadolu Yakası’nın birçok ilçesinde etkisini gösteren sis Maltepe ve Kartal ilçelerinin yüksek kesimlerinde de etkili oldu. Sisin evlerin ve ormanlık alanların üzerine inmesiyle adeta masalsı görüntüler oluştu. Yoğun sis nedeniyle kıyı kesiminde Adalar ve deniz kayboldu.

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

Milletin Sesi İstanbul mitinginin detayları belli oldu..işte detaylar

CHP'nin İstanbul Maltepe'de gerçekleştireceği 'Milletin Sesi' mitinginin detayları belli oldu. Mitingte önce vatandaşlar söz alacak, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka seslenecek. Protokol kuralının uygulanmayacağı mitingte CHP'li belediye başkanları, milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte sahneye çıkacak.