Ned Haber / Magazin / Hazal Kaya’dan oyunculuk eleştirisine cevap..işte detaylar

Hazal Kaya’dan oyunculuk eleştirisine cevap..işte detaylar

Netflix’te yayınlanan ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ dizisinin başrolünde bulunan Hazal Kaya, kendisine gelen oyunculuk eleştirilerine cevap verdi.

“HADDİNİZ DEĞİL”

Hazal Kaya, yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları belirtti:

* vakitte yolculuk yapıp 100 sene öncesine giden tek kadın nasıl doğal olabilir? bunun benzeri tek kurguyu canlandıran tek oyuncu nasıl hayatın alışılmış olan akışındaymış benzeri gündelik oynayabilir?

* Bu 100 yıldaki kazanımlarla, kimsesiz tek başına ayakta durmuş hür tek kadın geçmişte yabancılık çekmeden nasıl var olabilir?

* Portakalın yuvarlanışını izlediğimiz tek senaryosu yok Pera Palas’ın, organik değil fantastik tek kurgusu var. bendeniz de performansımı bu detayları dikkate alarak inşa ettim.

* Beğenmemiş olabilirsiniz, bazılarının eleştirinin adaletine değin terazisi kaymış da olabilir. Ama teraziniz kayarken bedenime, varlığıma nefret detayli açıklar yapamazsınız!

* Hele ayrıcalıklı konumlarını savunmak amaciyla yeri gelince nasıl sustuklarını bildiklerimiz hiç yapamaz! Haddiniz değil!

Kontrol Edin

Kaynaşlı Belediye Başkanı’nın mesajına Ece Seçkin’den sert tepki..işte detaylar

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 2. Lig'e çıkan Düzcespor'un kutlamalarıyla ilgili sosyal medya hesabından "Düzcespor'un şampiyon olmasından çok mutlu olduk, tebrik ettik, sevindik. Ancak, cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcıyı getirmeleri Düzcespor'a ve Düzce'liye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir" mesajını paylaştı. Şahin'in ifadelerine şarkıcı Ece Seçkin sert tepki gösterdi.