Güney Ege sahilleri giderek doluyor

  • Haziran 30, 2018
  • 0

.imgtaa {display: block;position: relative; } .imgtaa img{display: block;} .imgtaa span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtesh {display: block;position: relative; } .imgtesh img{display: block;} .imgtesh span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 40px;height: 35px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/esh.png’) no-repeat; } .imgta {display: block;position: relative; } .imgta img{display: block;} .imgta span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtd {display: block;position: relative; } .imgtd img{display: block;} .imgtd span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 46px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/d.png’) no-repeat; } .imgti {display: block;position: relative; } .imgti img{display: block;} .imgti span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 51px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/i.png’) no-repeat; } .imgtr {display: block;position: relative; } .imgtr img{display: block;} .imgtr span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 99px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/r.png’) no-repeat; }

Seçimlerin tamamlanmasıyla tatil beldeleri tekrar dolmaya başlarken, 240 bine yakın yatak kapasitesi ile mühim tek destinasyon var olan Muğla ve turistik ilçelerinde hafta başından bu yana turizm hareketliliği arttı.

Seçimlerin evvel turda tamamlanmasıyla Muğla’nın Bodrum, Marmaris, Fethiye, Ula, Datça, Dalaman ve Ortaca ilçelerindeki merkezlere dönüş yapan tatilciler gönüllerince eğleniyor.

”TÜRK MÜŞTERİLER İÇİN İYİ BİR DÖNEM”

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) genel Sekreteri Orhan Kavala, seçimler hasebiyle dahada evvel gelen Bir hayli misafirin, seçimde oy kullanmak üzere kendisinin illerine art döndüğünü söyledi.

Seçimin derhal peşinden pazartesi ve salı gününden bu yana Bodrum’a dönüşlerin başladığını belirten Kavala, “Bu çogalarak da ayni ritimde devam ediyor. Bu yoğunluğun temmuz ve ağustos ayında rastgele tek sıkıntı olmazsa Türk müşteriler açısından iyi tek asama olacağını netlikle görüyoruz. Bu oylarda otellerimizdeki doluluk oranları yüzde 90’ların üzerinde olacak.” diye konuştu.

“CİDDİ BİR İÇ sektör TALEBİ VAR”

Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, temmuz ayı itibarıyla rezervasyonlarda artış yaşandığını ifade etti.

Artışın sonraki aylarda da süreceğini laf eden Bülbüloğlu, “Ciddi tek dahil sektör talebiyle karşı karşıyayız. Yalnızca Marmaris’te değil güneydeki bütün destinasyonlarda görsel böyle. Marmaris dış pazarda çok popüler tek destinasyon. İngiltere’den çok iyi rezervasyonlar alıyoruz. ocakta ayından bu yana bu akış ayni ritimde devam ediyor.” diye konuştu.

Güney Ege sahilleri gittikçe doluyor

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir