Ned Haber / Kültür - Sanat / Friends oyuncusu 67 yaşında hayatını kaybetti..işte detaylar

Friends oyuncusu 67 yaşında hayatını kaybetti..işte detaylar

Mike Hagerty’nin 68. doğum gününe üç gün kala hayatını kaybettiği açıklandı.

Komedyen Bridget Everett cuma günü Instagram’da yaptığı paylaşımda, Michael G. Hagerty’nin ölümünden duyduğu üzüntüyü paylaştı. Hagerty ve Everett, ilk sezonunu şubat ayında tamamlayan HBO komedisi Somebody, Somewhere’de birlikte rol aldı.

10 Mayıs 1954’te doğan Hagerty; Cheers, Crime Story, Married With Children, Family Ties, Seinfeld, Dear John ve Martin gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol alarak beğeni topladı.

Hagerty Friends’te ise ilk kez 1995’te yayınlanan bölüm “The One Where Heckles Dies” adlı bölümde görülmüş ve diziye zaman zaman katılmıştı.

Friends yıldızını kimse tanıyamıyor İlginizi Çekebilir Friends yıldızını kimse tanıyamıyor Friends dizisi hayranlarına kötü haber: Gunther'ı canlandıran James Michael Tyler hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Friends dizisi hayranlarına kötü haber: Gunther’ı canlandıran James Michael Tyler hayatını kaybetti

Kaynak :sozcu

Kontrol Edin

ABBA’yı canlandıran sanal gerçeklik teknolojisi başka grupları da getirebilir..işte detaylar

Üyesi olan iki kardeşin kavga etmesiyle 2009'da dağılan ünlü müzik grubu Oasis'in yeniden bir araya gelme olasılığı konuşuluyor. Ama sanal gerçeklik yoluyla!