Fatih Terim’den Ali Koç’a sicili bozuk yanıtı: Cevap vermeye değmez

Fatih Terim’den Ali Koç’a sicili bozuk yanıtı: Cevap vermeye değmez

Eylül 25, 2019 Kapalı Yazar:

Galatasaray teknik patronu Fatih Terim, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘un ‘sicili bozuk’ izahlarına cevap verdi. Terim, “Ali Koç’un izahlarına İstanbul‘da bakıp değerse cevap vereceğimi söylemiştim. Baktım, değmeyeceğine karar verdim. O nedenle cevap vermedim. eğer cevaplamaya değseydi verirdim” dedi.

Terim, Club Brugge mücadelesi sonrası medya toplantısında yaptığı izahta Koç’un sözlerine ardindan bakacağını söylemişti.

mevzu hakkinda konuşan deneyimli teknik adam, “Ali Koç’un izahlarına İstanbul’da bakıp değerse cevap vereceğimi söylemiştim. Baktım, değmeyeceğine karar verdim. O nedenle cevap vermedim. eğer cevaplamaya değseydi verirdim” ifadelerini kullandı.

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?

Fatih Terim’in neden bu civarindan sicilinin kabarık olduğunun sorgulanması gerektiğini belirten Ali Koç, “Onların fıtratında var olan tek şey (Galatasaray, Fatih Terim). hayat neler konuşuyor, biz neler konuşuyor. Bizim ülkemizde yok efendim tweet 19:05’te atılmış. Biz şunu konuşalım; tek teknik adamın sicili neden bu civarindan bozuktur, neden bu civarindan çok karar alır? Bunları konuşmuyoruz. Bizim üzerinde durmamız koşul olan şeyler çok dahada değişik ama bizde tek dövüş gürültü ayni ritimde devam ediyor” dedi.

Ali Koç, yaptığı bu İzah sonrasında PFDK tarafından 30 vakit dogruluk mahrumiyeti ve 20 bin Lira kazanç cezası almıştı.