Ned Haber / Etiketler

Etiketler

Kaynaşlı Belediye Başkanı’nın mesajına Ece Seçkin’den sert tepki..işte detaylar

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 2. Lig'e çıkan Düzcespor'un kutlamalarıyla ilgili sosyal medya hesabından "Düzcespor'un şampiyon olmasından çok mutlu olduk, tebrik ettik, sevindik. Ancak, cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcıyı getirmeleri Düzcespor'a ve Düzce'liye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir" mesajını paylaştı. Şahin'in ifadelerine şarkıcı Ece Seçkin sert tepki gösterdi.

Devamını Oku »

Doktorlardan ‘varsın gidiyorlarsa gitsinler’ diyen Erdoğan’a sert yanıt..işte detaylar

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın kadın muhtarlarla buluştuğu programda yaptığı konuşmada hekimlere yönelik “Varsın gidiyorlarsa gitsinler” sözlerine TTB Genel Sekreteri Vedat Bulut tepki gösterdi. Bulut, “Kenan Evren de hekimlerle ilgili benzer söylemler kullanırdı. Cumhurbaşkanının konuşmasında gitmekte olan birisinin acısını gördük” dedi.

Devamını Oku »

Petrol ve altında sert dalgalanma..işte detaylar

Rusya'nın Ukrayna'ya gerçekleştirdiği askeri operasyonun ardından dün sert yükselen altın ve petrol fiyatları gece saatlerinde ABD Başkanı Joe Biden'ın Rusya'ya yönelik yaptırımları açıkladığı konuşmasının ardından geri çekildi. Gece saatlerinde sert geri çekilen fiyatlar sabah saatlerinde bir miktar yükseldi.

Devamını Oku »

Türkiye’den Yunanistan’a sert yanıt..işte detaylar

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada "Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias’ın Ermenistan ziyaretinde ülkemiz hakkında sarf ettiği sözler ve iddialar, Yunanistan’ın Türkiye’yle ilişkilerinde iyi komşuluk, diyalog ve işbirliği yerine gerginlik ve tırmandırma politikasını tercih ettiğinin yeni bir kanıtıdır" denildi.

Devamını Oku »

Dışişleri Bakanlığı’ndan Mısır ve Yunanistan’a sert yanıt!..işte detaylar

Mısır ve Yunanistan'ın ekonomik münhasır bölge anlaşması imzalamasının ardından Dışişleri Bakanlığı yazılı bir açıklamada bulundu. Açıklamada, "Yunanistan ile Mısır arasında deniz sınırı bulunmamaktadır. Bugün imzalandığı açıklanan sözde deniz yetki alanları sınırlandırma anlaşması Türkiye için yok hükmündedir. Bu anlayışımız sahada ve masada ortaya konacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Devamını Oku »