Ned Haber / Etiketler

Etiketler

Özgür Özel’den “pasaportlu konut satışı” reklamlarına tepki..işte detaylar

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 250 bin dolar karşılığı daire alanlara Türk vatandaşlığı verilmesine ilişkin bir reklama ceza verildiğini anımsatarak, “Reklamlara ceza verildi ama uygulama devam ediyor. Reklamların kaldırılmasının ardından Türk pasaportunun bu kadar ucuz, bu kadar değersiz, Türk vatandaşlığına geçmenin bu kadar kolay olduğuna yönelik izlenim yaratan tüm uygulamaların derhal gözden geçirilmesini bekliyoruz” dedi.

Devamını Oku »

Özgür Özel: Sandığı namusumuz gibi koruyacağız..işte detaylar

Demokrasi Arenası'nın konukları olan CHP'nin 3 grup başkanvekili, Antalya'daki büyük buluşmanın detaylarını paylaştı. Seçimde sandık güvenliğine dikkat çeken Özgür Özel, "CHP, 81 ilde bütün ilçelerde sandık güvenliğini önemsiyor. Sandığı namusumuz biliyoruz. Namusumuz gibi koruyacağız. Bu, Türkiye Cumhuriyeti’nin yaşayacağı en kritik seçim" dedi.

Devamını Oku »

Özgür Özel’den Bahçeli’ye yanıt..işte detaylar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 6 muhalefet partisini hedef almasına yanıt veren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “O masanın metni o masadakilerle değil, o masadan çıkan parlamenter sistem umuduna gönül veren bütün Türkiye ile mutabık bir metindir, bütün seçmenlere yönelik bir metindir. Sizin gibi Erdoğan'a Anayasa yapmıyoruz, her doğana Anayasa yapıyoruz. Bizim derdimiz her doğandır, Bahçeli'nin derdi Erdoğan'dır” ifadesini kullandı.

Devamını Oku »