Ned Haber / Etiketler

Etiketler

Çiftçi, kota cezasına isyan etti: ‘Traktörüme, arabama, evime haciz koydunuz! Ben ne yapacağım?’..işte detaylar

Yozgat Yerköy'de çiftçilik yapan Ali İhsan Yılmaz, şeker pancarında kotayı dolduramadığı için kesilen 120 bin TL tutarındaki cezaya isyan etti. Tarlasından devlet yetkililerine seslenen Yılmaz, "Traktörüme, arabama, evime haciz koydunuz. Ben ne yapacağım? Her şeye rağmen üretiyorum. Bizim gibi üreten, çalışan çiftçiyi üretime küstürdünüz. Biz kazanamazsak ülke kazanamaz" diyerek dert yandı.

Devamını Oku »

Emniyet ve bankanın ‘yok’ beyanıyla hapse giren öğretmen beraat etti..işte detaylar

Antalya'da, kredi için internetten bankaya başvuran beden eğitimi öğretmeni Özgür Fırat'ı (41) arayan dolandırıcılar, kredi notu yeterli olmadığı için hesabına para giriş çıkışı yapacaklarını söyledi. Giriş-çıkışların ardından Eskişehir ve Kocaeli'de yaşayan 2 kişi, kendilerini dolandırdığı iddiasıyla Fırat'tan şikayetçi oldu.

Devamını Oku »

AKP’nin kalesinde hem esnaf hem de vatandaş isyan etti: Bizi kurtarın..işte detaylar

AKP'nin kalesi olarak bilinen Konya'da semt pazarında alışveriş yapan vatandaşlar fiyatlara isyan etti. Pazar poşetleri içerisinde aldığı ürünleri göstererek hayat pahalılığından dert yanan vatandaş, “Canım çekti bir karpuz aldım 50 milyon. Bizi kurtarın. Artık buramıza kadar geldi” dedi. Bir pazarcı esnafı ise, “Şu ana kadar AK Parti’ye oy veriyordum. AK Parti artık bozuldu, Türkiye’de yeri bitmiştir” ifadelerini kullandı.

Devamını Oku »