Ned Haber / Etiketler

Etiketler

Eczacıbaşı’ndan kayıp helikoptere ilişkin açıklama..işte detaylar

İtalya'da helikopterin radardan kaybolması üzerine araştırma başlatıldı. Eczacıbaşı Holding'ten yapılan açıklamada "İtalyan yetkililerin verdiği bilgiye göre arama çalışmaları, helikopterden en son alınan sinyaller ve güzergah doğrultusunda havadan helikopter ve dronelar, karadan ise resmi ve sivil arama kurtarma ekiplerinin yoğun çabaları ile yürütülüyor" denildi.

Devamını Oku »

‘Fedai’ açıklama yaptı..işte detaylar

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan’ın ülke gündemine taşıdığı Türkiye Devlet Fedaileri adlı yapılanmayı temsil eden şahıs ortaya çıktı. Mehmet Cazip Obay, söz konusu gayri resmi yapılanmanın amacını “Kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak” diye açıkladı.

Devamını Oku »

Sahnede düşen Gülben Ergen’den açıklama..işte detaylar

Düzcespor'un şampiyonluk kutlamasında sahnede iki kez fenalaşan ve hastaneye kaldırılan Gülben Ergen, taburcu olduktan sonra yaşadıklarını anlattı. Meslek hayatı boyunca ilk kez böyle bir olay yaşadığını söyleyen Ergen, "Tansiyonum o kadar düşük çıktı ki, anısı olmayan bir Anneler Günü kaldı bende" dedi.

Devamını Oku »

Karamollaoğlu’ndan 6 partinin bir araya gelmesiyle ilgili açıklama..işte detaylar

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin (ANSİAD) konuğu olduğu toplantıda konuştu. ANSİAD Başkanı Akın Akıncı ve Antalya iş dünyasından çok sayıda ismin yer aldığı toplantıda Temel Karamollaoğlu hem dünya hem de Türkiye'nin çok badireli bir süreçten geçtiğini belirterek, 6 partinin bir araya gelmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Devamını Oku »