• Anasayfa
  • >
  • Güncel
  • >
  • Erdoğan, Ağlayan Çocuğa Böyle Seslendi: Deden Kurban Olsun Sana

Erdoğan, Ağlayan Çocuğa Böyle Seslendi: Deden Kurban Olsun Sana

  • Ocak 12, 2019
  • 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kocaeli Belediye reis Adayları Tanıtım Toplantısı’nda mühim açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasının arasında, ağlayan tek çocuğa “Deden kurban olsun sana tek dur da bendeniz de seni çok seviyorum. Ağlama yok ağlarsan beni de burada ağlatırsın” şeklinde seslendi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan aday tanıtım toplantısında, Kocaeli’nin kaza belediye reis adaylarını açıkladı.

İşte AK Parti’nin Kocaeli kaza belediye reis adayları:

Başiskele – Mehmet Yasin Özlü

Çayırova – Bünyamin Çiftçi

Darıca – Muzaffer Bıyık

Derince – Zeki Aygün

Dilovası – Hamza Şayır

Gebze – Zinnur Büyükgöz

Gölcük – Ali Yıldırım Sezer

İzmit – Azize Sibel Gönül

Kandıra – Adnan Turan

Karamürsel – İsmail Yıldırım

Kartepe – Mustafa Kocaman

Körfez – Şener Söğüt

Küçük çocuğun ağladığı anlar, aday tanıtım toplantısına damga vurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

“AK Parti teşkilatlarına çok hatri sayilir büyüklükte görevler düşüyor. seçilecek kisi kütüklerini incelediğimizde AK Parti azalarından 504 bininin burada kayıtlarını olmadığını tespit ettik. tek evvelki seçime göre kaza değiştiren 1.5 milyon kişi içinde de 222 bin AK Parti üyesi var.

İLK kez oy kullanabilecek SEÇMENLER

Bu seçimde tek milyon gencimiz evvel kez oy kullanacak. Bu rakamlar Kocaeli’de, evvel kez oy kullanabilecek kişi sayısı 23 bine yakın. tek evvelki seçime göre şehre tertemiz gelen seçilecek kisi sayısı takriben 38 bin. tek evvelki seçimde oy kullanıp da listelerde olmayan kişi sayısı takriben 20 bin.

“SEÇİM SONUÇLARI İÇİN BELİRLEYİCİ”

Üyemiz olup da seçilecek kisi kaydı bulunmayanların sayısı 10 bin civarındadır. Bunların hepsi Sahiden çok ağırbaşlı rakamlardır. Şayet bu değişimleri doğru şekilde takip edip milletimizin gönlüne girebilirsek seçenek sonuçlarında belirleyici tek tesire yollar açabiliriz.

“ADRESLERİ BULUP KAYITLARINI YAPIN”

bütün kent ve kaza başkanlarına yönerge veriyorum. seçilecek kisi kütüklerinde isimleri olmayan üyelerimizin adreslerini bulup kayıtlarını yaptıracaksınız. yol tarifi değiştirerek ilinize, ilçemize gelmiş üyelerini derhal kayda geçireceksiniz. oy verme hakkı var olan her gence ulaşıp onları bilgilendireceksiniz. kendisi kendilerini partimizde politika yapmaya çağrı edeceksiniz.

“DALGALANMA YERİNİ İSTİKRARA BIRAKTI”

Dövizi ve Getiriyi kullanarak ülkemizi tökezletmeye kalktılar. Açıklanan her veri ekonomideki dalgalanmanın yerini tekrar istikrara bıraktığını gösteriyor. Cari işlemler açığı nihayet 20 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bu tek müjdedir. Kredi kartı borcu olanından esnafımıza her guruba desteğimizle vatandaşımızın yanında yer aldık. nihayet ahenk gösteren ücret tuzak da milletimizin hedeflerine ulaşma azmini kamçılamıştır. Ya iyi tek atilim yapıp tek üst lige çıkacağız veyahut patinaj yaparak Daha önceki günlere art döneceğiz. Biz milletimizi tek üst lige çıkarmaya kararlıyız.

“YÖNLENDİREMEYECEKLERİNİ ANLADILAR”

Demokraside ve ekonomide kat ettiğimiz ara hemide bugünlere gelmemizde hemide hedeflere ulaşmamız ile alakalı çok hatri sayilir büyüklükte güvence. Geçmişte istek ettikleri benzeri yönlendirenler artık bunu yapamadıklarını gördükleri amaciyla gelip bizimle anlaşma yolunu seçiyorlar. Sanki Arap Baharı’nı ülkemize de taşıyıp bizi kara kışa gömmek isteyenler şimdi kendileri aynı sancıyla kıvranıyorlar.

“KADİM DAVALARIMIZDAN eser KALMAZDI”

ülkemiz Daha önceki ülkemiz olsaydı Suriye’de o pkk terör koridoru kurulmuştu. Filistin gibi, Bosna benzeri kadim davalarımızdan eser kalmamıştı. Bunu biz söylemiyoruz, dünyadan sivil cemiyet temsilcileri, akademisyenler söylüyor.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir