Ned Haber / Advertorial / En Güzel Animasyon Filmleri

En Güzel Animasyon Filmleri

Bu sitede bile, şimdiye kadar Con Air’in modern bir aksiyon filmi başyapıtı olduğunu takdir etmeyen en az bir yazar var . Beş yıldızlı gerçek bir anlaşma.

https://animasyonfilmleri.com/

Üçüncü bir Airplane filmini destekleyebilecek çizgilerle parıldayan ve daha fazla beğeni toplama eğiliminde olan The Rock ve Face/Off gibi filmleri kolayca geride bırakan, aynı şekilde en üstte bu kadar neşeli bir aksiyon filmi olmamıştı. son on yıl. Ve pek çok kişi denedi (Sana bakıyorum, Charlie’nin Melekleri ).

Komplo noktalarından geçmenin pek bir anlamı yok, tüm kurulumun kötü adamları görünüşte hiçbir güvenliği olmayan bir uçağa bindirmek için bir bahane olduğunu kabul etmek dışında. Oradan, görünüşe göre gelmiş geçmiş en tehlikeli hükümlüler grubu – hepsi de mutlu bir şekilde yan yana oturan, onları yerinde tutmak için bazı zayıf zincirlerle – uçağı devralır. Yaşasın.

Nicolas Cage’in aksiyon yıldızı olması gerektiğini kimin düşündüğünden pek emin değilim ama 90’ların sonlarında inançları ödüllendirildi. Ve burada, o paha biçilemez. Glastonbury’de tam üç hafta geçirmiş bir adamın bakışıyla, güneyli bir aksana sahip, bu bir cüret olsa gerek, uçaktaki inanılmayacak kadar hoş bir adam (onun durumu, on dakikalık komik bir açılışta anlatılıyor, kızıyla mektuplaştığı yer. Komik olması gerektiğinden emin değilim, ama öyle). Ve animasyon filmleri için gereken kişi o.

Ama bu Cage’in filmi değil. Aslında, dikkat çekmek için savaşan o kadar çok yüz var ki, en çok kimi izlemekten keyif aldığımı bulmak zor. John Malkovich’in tuhaf bir şekilde adı Cyrus The Virus (“kanserden daha fazla insanı öldürdü”) muydu? Uçak düşmeye başlarken Steve Buscemi’nin The Marietta Mangler’ı, He’s Got The Whole World In His Hands’i mi söylüyordu? John Cusack, bir sirkin ortasında heteroseksüel bir adamın işiyle iniş yapmasına rağmen, nadir görülen bir ana rolde mi? Colm Meaney, bulabildiği her klişeyi mi kullanıyor? Veya Ving Rhames’in Elmas Köpeği? Bir kere hepsini sevmek mümkün.

Yürütülmesinde leziz bir şekilde eski moda – ve yönetmen Simon West o zamandan beri ( The General’s Daughter ve ilk Tomb Raider filmi en yakın filmlerdir) hiçbir zaman iyi bir şey yapmadı – Con Air pastasındaki beklenmedik krema , senaryodaki satırlardan bazıları . Hepsinin babası, Cage’in “Tavşanı kutuya geri koy” şeklindeki ölümsüz talebidir, ancak bundan çok daha fazlası var. Bir noktada yolcularından biri Cage’e “Onun nesi var?” diye sorar ve bu soruya süratli yanıt gelir: “İlk tahminim… çok fazla olurdu”.

Batman: Eksiksiz DC Paskalya Yumurtaları ve Referansları
“Hostes”, Cyrus başlangıçta gardiyana sesleniyor. “Animasyon filmler nedir?”. “Bence beğeneceksin Cyrus” diyor, “Adımı Sahildeki Bir Kadınla Bir Daha Asla Sevişmeyeceğim” diyor ve devam ediyor “öncesinde ödüllü kısa film “No More Steak For Me Ever” var. .

Ya da gardiyanın mahkumlardan birine “Ağzına bok gibi kokuyor” demesi ve “Bana beni sevdiğini söyledi” yanıtı almasına ne demeli?

Kontrol Edin

1080p Film

1080p Film, Örümcek, yani Harry Plopper için bir düşünce ayırın. Fragmanda sonunda bir komedi yan …