Ned Haber / Magazin / Elon Musk’ın annesinden evlilik baskısı..işte detaylar

Elon Musk’ın annesinden evlilik baskısı..işte detaylar

Daha evvel iki kez izdivaç edip boşanan ve sık sık sevgilileriyle de gündeme gelen Elon Musk, geçtiğimiz günlerde de Daha önceki sevgilisi Amber Heard’ün davası ayni ritimde devam ederken tertemiz aşkı Nastasha Bassett ile görüntülenmişti.

Elon Musk, tek müddettir Avustralyalı aktris kız arkadaşı Natasha Bassett ile duygusal tek ilişkiye yelken açtı. nihayet olarak Cannes’da görülen Natasha Bassett, Elon Musk’ın annesinden de onay almış gibi.

HollywoodLife’ın haberine göre; Bassett, Tesla CEO’su, meşhur iş insanının annesinden de onay almış. Maye Musk, erkek çocuğuna nişan amaciyla baskılar dahi yapmaya başlamış. Üstelik Bassett’ı tek beğenen Maye Musk da değil. Avustralyalı oyuncu, Elon Musk’ın her iki kardeşiyle de tanışmış ve hepsi Bassett’ı çok beğenmiş.

Natasha Bassett şu anda Elvis Presley’in hayatını mevzu alan filmde Presley’in evvel kız arkadaşı olarak yer alıyor. Çifte yakın tek kaynak, “Natasha ve Elon çok ciddiler ve aşk kelimesini birbirleri amaciyla kullanıyorlar. Natasha, tek vakit tek kocaya ve tek aileye sahip olmak istiyor ama şu anda odak noktası bu değil. Bunu, Elon ile de tartıştı. nihayetinde istediğinin bu olduğunu biliyor ve bunu reddetmedi” dedi.

İkili şubat ayından beri birlikteler.

Büyük aşk bitti: Elon Musk ve Grimes ayrıldı İlginizi Çekebilir Büyük aşk bitti: Elon Musk ve Grimes ayrıldı

Kontrol Edin

Cem Yılmaz yeni bir sektöre daha atılıyor..işte detaylar

'Erşan Kuneri' dizisinin hem senaryosunu yazan hem başrolünü oynayan hem de yönetmenliğini yapan komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Sosyal medya hesabından müzik stüdyosundan bir video yayınlayan Yılmaz "Yeni filmin müziklerini de ben yapacağım" dedi.