Ned Haber / Kültür - Sanat / Dünyaca ünlü yapımcı, Ukraynalı çocukları ziyaret etti..işte detaylar

Dünyaca ünlü yapımcı, Ukraynalı çocukları ziyaret etti..işte detaylar

Rusya’nın Ukrayna’ya baz alinarak saldırıları sürerken, Yıldız Savaşları filminin başyapımcısı Tracey Seaward Ukrayna’nın Lviv şehrini ziyaret etti.

Seaward, Rus ordusunun saldırıları hasebiyle Lviv sehrindeki St. Nicholas Hastanesi’ne kaldırılan Ukraynalı çocukları ziyaret etti. Seaward ziyaretinde çocuklarla resim çektirip onlara armaganlar dağıttı.

Lviv Tıp Derneği tarafından yapılan açıklamada, “Dünyaca meşhur yapımcı Tracey Seaward, Rus saldırıları hasebiyle Ukrayna’nın dört tek yanından Lviv Tıp Derneği’ne bağlı St. Nicholas Hastanesi’ne derhal sevk edilen çocuklarla tek araya geldi” ifadeleri kullanıldı. Lviv Tıp Derneği Ayrı olarak yasamsal medya hesabından düzen eden ziyarete ait fotoğraflar paylaştı.

Savaşın başlamasından bu yana 100'den çok Ukraynalı bebek öldürüldü İlginizi Çekebilir Savaşın başlamasından bu yana 100’den çok Ukraynalı bebek öldürüldü

Kontrol Edin

Amber Heard, mahkemede yaşadığı şiddeti anlatırken gözyaşlarına boğuldu..işte detaylar

Amber Heard - Johnny Depp davası iki ünlü ismin birbirleri hakkındaki sert suçlamalar ve iddialarla devam ediyor. Son olarak mahkemede dinlenen Amber Heard, hayatının en büyük korkusunu yaşadığı Avustralya gezisi sırasında cinsel saldırıya uğradığını ve eski kocası Johnny Depp'in kendisini nasıl dövdüğünü ayrıntılı bir şekilde anlatırken gözyaşlarına boğuldu.