Ned Haber / Spor / Bursaspor’da en çok süre alan yabancı oyuncu Namiq Alasgarov oldu..işte detaylar

Bursaspor’da en çok süre alan yabancı oyuncu Namiq Alasgarov oldu..işte detaylar

Spor Toto 1. Lig’e bu sezon Süper Lig parolasıyla başlayan ve kadrosunu yabancı futbolcularla da güçlendiren Bursaspor , beklenen art dönüşü alamadı. Bu sezon dört değişik teknik adam, tek antrenör ve tek de sportif direktör idareninde mücadelelere çıkan yeşil-beyazlı takımda en çok süre alan yabancı futbolcu Namiq Alasgarov oldu.

Sezon başında Elton Acolatse, Namiq Alasgarov, Cristobal Jorquera, Massimo Bruno, Tim Matavz, Reagy Ofosu, Luka Capan ve Nicolas Zalazar’ı kadrosuna katan Bursaspor, dönem arası tasima döneminde de Bifouma ve Joao Pedro ile el sıkıştı. tertemiz gelen futbolcular tek kenara bırakıldığında, başka isimler arasında, istikrarı ile ön plana çıkan ad Namiq Alasgarov oldu.

Bin 726 dakika süre alan Azeri futbolcuyu, Luka Capan (bin 484), Massimo Bruno (bin 450) ve Nicolas Zalazar (bin 245) takip etti.

İHA

  • futbol

Kontrol Edin

Son dakika | Aleksandar Kolarov, futbolu bıraktığını açıkladı..işte detaylar

İtalya'da son olarak Inter forması giyen Aleksandar Kolarov, futbolculuk kariyerini noktaladığını ve futbolun içinde başka alanlarda görev almak adına çalışmalarına hemen başlayacağını açıkladı.