Ned Haber / Güncel / Bir kişiyi öldüren Ülkü Ocakları eski başkanı tutuklandı..işte detaylar

Bir kişiyi öldüren Ülkü Ocakları eski başkanı tutuklandı..işte detaylar

Olay, Bir gün evvel öğle saatlerinde Toroslar kazasi Kuvayı Milliye Caddesi’nde alana geldi. İddiaya göre, Daha önceki Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağrı Ü. ile caddede karşılaştığı dört kişi arasında münakaşa çıktı.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Tartışmanın büyüyüp, dövüşe dönüşmesiyle Çağrı Ü., Silahını çıkarıp ateş açtı. Mermilerin eşit ettiği dört kişiden Emrullah Kaplan, hayatını kaybetti. dövüşe karışanlar kaçarken, olayda yaralama neticesi yaralanan Çağrı Ü. ise Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisinin derhal peşinden gözaltına alındı. Polis, dövüş ette Çağrı Ü.yü darbettikleri öne sürülen H.C.A., A.B. ve İ.Y. de gözaltına aldı.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerin derhal peşinden adliyeye derhal sevk edilen şüphelilerden Çağrı Ü. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, diğer üç kuşkulu ise adli denetim şartıyla bırakıldı. (DHA)

Kontrol Edin

Milletin Sesi İstanbul mitinginin detayları belli oldu..işte detaylar

CHP'nin İstanbul Maltepe'de gerçekleştireceği 'Milletin Sesi' mitinginin detayları belli oldu. Mitingte önce vatandaşlar söz alacak, ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu halka seslenecek. Protokol kuralının uygulanmayacağı mitingte CHP'li belediye başkanları, milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte sahneye çıkacak.