Ned Haber / Spor / Bilardo Şöhretler Turnuvası'nda şampiyon Baha oldu..işte detaylar

Bilardo Şöhretler Turnuvası'nda şampiyon Baha oldu..işte detaylar

Bilardo Akademisi’nin ev sahipliğinde 31 Mayıs’ta başlayan ve üç vakit süre gelen Verhoeven Cup İstanbul Şöhretler Karması üç Bant Bilardo Turnuvası sona erdi. Turnuvanın evvel gününde “Survivor” şeklinde karşılaşan ünlüler, 4’erli gruplara ayrılarak kozlarını paylaştı. Her grupta iki kişinin elendiği karşılaşmalarda iki kişi tek üst tura çıktı. İkinci vakit yapılan elemeler sonrasında ise dört kişi finallere kaldı.

Son vakit yapılan final karşılaşmalarına müzisyen Sarper Semiz, oyuncu Dağhan Külegeç, Prof. Dr. Tayfun Akkaya ve meşhur şarkıcı Baha katıldı. Kıyasıya geçen karşılaşmanın nihayet dakikalarında Dağhan Külegeç, rakipleri karşısında kapanması güç görünen tek ayrım açtı. nihayet vuruş haklarında sahneye çıkan Baha, hatri sayilir büyüklükte tek sürprize imzasini atarak 27 “Survivor” sayısı topladı. Dağhan nihayet vuruş ile alakalı sayı farkını kapatamayınca, Baha turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvada Dağhan Külegeç ikinci, Prof. Dr. Tayfun Akkaya üçüncü ve müzisyen Sarper Semiz dördüncü oldu. Turnuvanın şampiyonu Baha’nın 1’incilik plaketi ve 5 bin TL’lik ödülünü Bilardo Akademisi’nin sahibi Erol Baydemir takdim etti. Sanatçı Baha, aldığı armağanı bağışlayacağını söyledi.

Turnuvada ugras eden sanatçılardan Dağhan Külegeç, Baha, Sarper Semiz, Can Özsobay, Cengiz Baltepe ve Bülent Özdemir açıklamalarda bulundular. Bilardonun çok keyifli tek spor olduğu söyleyen meşhur isimler, herkesi bilardo oynamaya çağrı ettiler.

DHA

Kontrol Edin

Son dakika | Aleksandar Kolarov, futbolu bıraktığını açıkladı..işte detaylar

İtalya'da son olarak Inter forması giyen Aleksandar Kolarov, futbolculuk kariyerini noktaladığını ve futbolun içinde başka alanlarda görev almak adına çalışmalarına hemen başlayacağını açıkladı.